Jump to content

Nestor

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

664 profile views

Nestor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Pisałem już o tym wcześniej, ale niestety nie mogę znaleźć tego wątku. Teraz po aktualizacji na MIUI 9.1.1.0 (stable) nie odświeża mi widgetu pogoda, dodałem aplikację do autostartu oraz dodałem przy zarządzaniu baterią (bez ograniczeń) widget to "transparent clock & weather oraz włączony gps. Tak jak widać na screenie, zegar aktualny 9:34 a na widgecie 9:13 Jeżeli źle odświeża godzinę to i parametry typu, pamięć wew. ram, temp.
 2. Dzięki, a czy sam poziom poprawek bezpieczeństwa można jakoś aktualizować? Bo wgrałem wczoraj MIUI Global 8.5.3.0 (stable) ale poprawki są z 2017.07.01
 3. Cały czas mam u siebie MIUI 8.1.2.0 | stable, kiedy będzie aktualizacja z OTA czy ręcznie ją muszę zrobić przez zip?
 4. To dlatego że mam MIUI 8x stable? Czy jest jakiś inny problem? Bo akceptację o unlocka dostałem. Nikt nic nie podpowie?
 5. Nestor

  pulpit

  To moja pierwsza przygoda z Xioami, na razie zostawię tak jak był w oryginale. Kiedyś się bawiłem w te jailbrake, CM, TWRP, (chwilę trzeba siąść poczytać i dopiero się zabierać za modyfikowanie) itp. na razie mi się odechciało Pamiętam jak root`owałem Alcatel 6030x to był chyba najtrudniejszy tel. z custom romem już nie było problemów Mam nadzieję że w końcu się przełamie i pokombinuje na MIUI
 6. Nestor

  pulpit

  Ok dzięki, pewnie za jakiś czas wrzucą i w stable, kwestia czasu..
 7. Nestor

  android 7.0

  Na taką właśnie odpowiedź liczyłem
 8. Nestor

  android 7.0

  Dzięki za info to na razie zostanę przy oryginalnym MIUI, bo to się wiąże z odblokowaniem bootloadera aostatno TWRP bawiłem się Motorola G. Później trzeba wiedzieć co konkretnie ściągnąć itp. To późniejszy etap będzie. Ale dzięki za info A jak zainstaluje apke typu OTA (system updater(rom downloader)) to pewnie mi to nic nie da skoro nie jest zrootowany telefon?
 9. Nestor

  android 7.0

  Widzę że jest dostępny już nugat na Mi5 w jaki sposób można go wgrać lub zaktualizować marsha? Czy poprzez Aktualizacje MIUI8 (szukaj aktualizacji)? czy to zupełnie oddzielny proces? Obecnie mam MIUI 8.1.2.0 | Stable
 10. Ustaw ręcznie operatora i zaznacz że zgadzasz się na roaming. Odkąd operatorzy korzystają ze swoich nadajników na przemian tak się właśnie dzieje Być może masz jeszcze symbol "R" obok swojego zasięgu.
 11. O to wyskakuje przy edycji profilu: Niestety, wystąpił problem Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie. Kod błędu: EX1364 Ja nie mogłem utworzyć nowego tematu i odpisać na kilka postów, które zamieszczam poniżej. Dodatkowo pisałem na temat linków z grafik, które tutaj były zamieszczone i też nie widzę tego wpisu. Czy jest możliwość poprawienia url do odnośników?
 12. Nestor

  pulpit

  Czytałem ogólnie o tym że właśnie w tym MIUI jest jak w iphone, ale chciałem zapytać u źródła. Teraz już wiem Ale dziękuję za odpowiedź (drawer) AppDrawer (MIUI App Drawer) - to będzie alternatywą A możesz powiedzieć jak to zrobić. Bo widziałem w MIUI8 Beta "ekran główny" i tam jest możliwość blokowania ekranu ja natomiast mam MIUI8 Global 8.1 Stable (8.1.2) i nie widzę takiej opcji ;/
 13. Nestor

  pulpit

  Dzięki za pomoc, szukałem na tyle ile wyszukiwarka pomogła (może źle zapytania formułowałem)
 14. Nestor

  pulpit

  Witam, Jestem tutaj nowy, przeszukałem forum ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie dlatego je zadam. 1. Czy jest możliwość blokowania pulpitu (Zablokuj zmiany na pulpicie - tak jak to ma miejsce w NOVA - Launcher) 2. Czy w MIUI8 można jakoś przywrócić ikonę "Aplikacje" (czy niestety będzie to wyglądało jak w iOS) tak jak to było w standardowym andku lub właśnie we wcześniej wspomnianym Nova launcher.
 15. Też nie mogłem dodać poprawnie konta pocztowego natomiast u mnie chodziło o sposób uwierzytelniania (nie było żadnych opcji) Zainstalowałem Outlook (Microsoftu) z google play i bez problemu wszystko zadziałało. Pokaż screen z konkretnego Twojego błędu.
×
×
 • Create New...