Jump to content

andzi

Użytkownicy
 • Posts

  20
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Lumia 630

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

andzi's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Panowie w jaki sposób najlepiej wgrać Sklep Play? Pobrałem najnowszą wersję, ale po zainstalowaniu nie uruchomia się, również nie pojawia się żaden komunikat.
 2. Wybrałem 7 - Inny (plik recovery)(.zip) Jeśli dobrze zrozumiałem wypowiedzi innych użytkowników, wcześniej należało wgrać root (SuperSu), a plik z systemem wybrać z pulpitu.
 3. Czy tym programem wgram najnowsze Xiaomi.eu dla Mi 4c? Po wyborze pliku zip, niby coś tam się dzieje, ale tak naprawdę wyczyściło mi telefon i pozostało przy starym systemie
 4. andzi

  Mi Band 2

  Mam dość dziwne pytanie. Korzystam z domyślnej aplikacji Mi Fit i potrzebuję zmienić system w telefonie. Czy wszystkie dane jak przebyty dystans, dni passy, itp. zostaną utracone? Czy przed zmiana systemu powinienem rozłączyć opaskę z telefonem?
 5. Dzięki za wyjaśnienie. Twoim zdaniem, który system wybrać? China Stable ma dostęp do Sklepu Play?
 6. Hej, ostatnio miewam problem z moim telefonem, czujnik światła kiepsko działa, telefon czasem potrafi zrestartować się, i bateria kiepsko trzyma (np. nagłe spadki z 14% do 10%, itp.). Obecnie mam zainstalowane MIUI 8.2 eu (6.12.22). Pomyślałem, że zmienię system i przetestuję telefon. Co proponujecie? Chciałem wgrać wersje globalna, ale czy taka w ogóle istnieje? Za pomocą XiaoMiTool znajduje mi tylko dwa roomy - China Stable oraz China Developer.
 7. @kamillm np. kompas, opinie, skaner, mipilot, muzyka, wideo.
 8. Ostatecznie zrobiłem tak. Wgrałem TWRP 3.0.2.0, w zakładce Swipe przeciągnąłem pasek z "swipe to factory reset", następnie w zakładce Install wybrałem archiwum z MIUI Polska i wszystko się wgrało, mimo że chyba pojawił się jakiś błąd na czerwono. W każdym razie mam teraz mam MIUI 8.2 by xiaomi.eu, więc wygląda że jest ok. Spodziewałem się, że w telefonie nie będzie już aplikacji Xioami.
 9. @slimdick dziękuję. Uruchomiłem tryb recovery. Klikam w "Wipe", a następnie zamiast "slide to wipe" mam "swipe to factory reset". Coś źle zrobiłem? Zaryzykowałem i wybrałem "swipe to factory reset", teraz przechodzę do zakładki Install, wybieram obraz z MIUI Polska i... ma teraz wybrać partycję "System Image, Boot lub Recovery". Może dla większości jest to oczywiste, ale nie dla mnie. Co tam mam wybrać? Dodam tylko, że TWRP mam w wersji 3.0.3-0 Bardzo proszę o Waszą o pomoc.
 10. Dodaję nowy post, bo nie mam pojęcia czy po edycji post będzie widoczny jako nowy wpis na forum. W każdym razie po sporych bojach udało się dojść do 7 punktu poradnika. Telefon nie był widziany przez komputer po wpisaniu "fastboot oem edl" przez sterowniki. Korzystając z Windows 7, uruchomiłem go w trybie z wyłączonym podpisywaniem sterowników i dopiero wtedy udało się wgrać sterownik Qualcomm. Zanim przejdę do następnych punktów chciałbym się zapytać po co miałem pobierać Recovery TRWP, kiedy w poradniku nie ma słowa, że trzeba go gdzieś wgrać/skopiować?
 11. To nie ma znaczenia, po wpisaniu "fastboot oem edl" telefon wyłącza się. W oknie widnieje komunikat "Okay" i czas. Nie wspomniałem o tym wcześniej, ale całą operację próbuję wykonać na Windowsie 10 64 bity. Przed chwilą skorzystałem z Win 7 32 bity i to samo, lecz po wyłączeniu telefonu w systemie wyskoczył komunikat, że nie może zainstalować sterownika "qhsub_bulk". Jakieś pomysły? Edit: Przejrzałem temat z xda, przejrzałem jeszcze jakieś filmiki z YT, po wpisaniu "fastboot oem edl" faktycznie ekran ma być czarny, natomiast gdy uruchamia MiFlash telefon jest niewidoczny przez program.
 12. Hmmm. Może dlatego, że w 7 punkcie pada sformułowanie "Podłącz urządzenie do komputera...", czyli wychodzi na to, że wcześniej nie był podłączony ;). Pewnie czepiam się. W każdym razie telefon miałem cały czas podłączony, więc proszę o pomoc
 13. Cześć, Mi4c to mój pierwszy telefon od Xiaomi, dlatego pewne rzeczy nie są dla mnie oczywiste. Właściwie już na samym początku natrafiłem na problem. Czy przed poniższą operacją telefon ma być w ogóle podłączony do komputera? (przypuszczam, że tak) Wpisujemy komendę fastboot oem edl uruchomi ona w telefonie awaryjny tryb recovery Czy na ekranie telefonu ma się coś wyświetlić? U mnie natychmiast gaśnie. W każdym razie przeszedłem do kolejnego kroku Uruchom Miflash i blikając "browse" wskaż katalog z rozpakowanym obrazem systemu. powinny znajdować się tam dwa pliki bat oraz dwa sh Na dole okna wybierz Flash All i kliknij Flash. Cała operacja zajmie ok 2min. CZekaj aż do pojawienia się komunikatu Sucessed Po wciśnięciu Flash absolutnie nic się nie dzieję Gdzie popełniam błąd? Telefon kupiłem u Goldway'a. Android 5.1.1 LMY47V, MIUI Global | Stabilna 8.0.50.0.(LXKCNDG). Za wszelkie rady będę serdecznie wdzięczny.
 14. W 1 minucie filmiku autor napisał, żeby się upewnić, że nasz telefon jest aktywowany. U mnie nie jest. W jaki sposób mogę tego dokonać?
 15. Hej, nie chcę zakładać nowego tematu. 2 grudnia zamówiłem Mi4c od Goldway'a, telefon dzisiaj dotarł. Początkowo nie mogłem go uruchomić, szybko okazało się, że bateria jest całkowicie rozładowana. Czy to jest normalne? Generalnie zauważyłem, że producenci różnego sprzętu raczej wysyłają sprzęt z w połowie naładowaną baterią.
×
×
 • Create New...