Jump to content

habeck

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

habeck's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nazwa przedmiotu: rewelacyjne etui Flip Case firmy Xiaomi (MI) do telefonu Xiaomi Redmi Note 3 / Note 3 Pro - wersja Kenzo (150mm wysokości) + folia ochronna na ekran GRATIS. Uwaga! Etui NIE PASUJE do wersji Kate (152.5mn wysokości) więc koniecznie sprawdź jaką wersję telefonu posiadasz. Opis: Etui wykonane jest z wysokiej jakości czarnego plastiku imitującego skórę. Pokrowiec jest aktywny to znaczy, że wybudza po otwarciu i wygasza po zamknięciu ekran telefonu (należy włączyć funkcję aktywnego etui w telefonie). Dokładniejszy opis w linku do OLX. Cena: 50zł do negocjacji Aukcja allegro/olx: https://www.olx.pl/oferta/oryginale-etui-mi-do-xiaomi-redmi-note-3-note-3-pro-wersja-150mm-CID99-IDkdNXV.html Kontakt: Najszybciej przez OLX. Ewentualnie PW. Informacje o odbiorze: Na OLX. Lub wysyłka po wpłacie na konto.
 2. Nazwa przedmiotu: etui Flip Case firmy Xiaomi (MI) do telefonu Xiaomi Redmi Note 3 / Note 3 Pro - wersja Kenzo (150mm wysokości) + folia ochronna na ekran GRATIS. Uwaga! Etui NIE PASUJE do wersji Kate (152.5mn wysokości) więc koniecznie sprawdź jaką wersję telefonu posiadasz. Opis: Etui wykonane jest z wysokiej jakości czarnego plastiku imitującego skórę. Pokrowiec jest aktywny to znaczy, że wybudza po otwarciu i wygasza po zamknięciu ekran telefonu (należy włączyć funkcję aktywnego etui w telefonie). Dokładniejszy opis w linku do OLX. Cena: 50zł do negocjacji. Aukcja allegro/olx: https://www.olx.pl/oferta/oryginale-etui-mi-do-xiaomi-redmi-note-3-note-3-pro-wersja-kenzo-CID99-IDkdNXV.html Kontakt: Najszybciej przez OLX. Ewentualnie PW. Informacje o odbiorze: Na OLX. Lub wysyłka po wpłacie na konto.
 3. W sensie jakiej wydajności? Na Globalu telefon mi działa. Na Polskim mi działa. Ani tu, ani tu nie widzę zacięć. Titanium Backupem i tak wywalam lub freezuję wszystko co mi przeszkadza, dodaję xposed i ukochane moduły i telefon działa płynnie czy globalny, czy na polskim romie. Ogólnie to odblokowałem żeby mieć roota. I zainstalowałem polski... bo przywiązałem się do polskiego miui.
 4. Właśnie chodzi o to, że nie ma znaczenia, że z GB. Mam z GB i wgrałem rom dev bez bólu. Odblokowałem też bez bólu.
 5. A u mnie to nie zadziałało... Kurczę... trochę to dziwne, że u każdego jest inaczej...
 6. Na stable mi nie poszło. Global dev załatwił sprawę jak u kalka.
 7. Kurcze... wygląda na to, że może z tą dwójką powinienem zagrać w totka... Robiłem na dev 6.11.24. Zgodę otrzymałem po 2 dniach. Bootloopuje Ci się po tym jak z deva 10 przechodzisz na 11? Może spróbuj najpierw przejść na stable, a potem na deva 6.11.24. Cholera... bo wiesz, ja próbowałem wcześniej wielu (może wszystkich) metod - nawet tej z szybkim odłączaniem telefonu i jego ponownym podłączaniem przed kliknięciem Unlock. Sprawdzałem na Win10 i Win7, z antywirusem i bez, z różnymi driverami. No nic nie działało... a powiązanie konta w dev poszło jak z płatka i potem unlock bez problemu. Gdyby to nie poszło to bym odblokowywał nieoficjalnie. Status mojego urządzenia: C:\ADB>fastboot oem device-info ... (bootloader) Device tampered: false (bootloader) Device unlocked: true (bootloader) Device critical unlocked: true (bootloader) Charger screen enabled: true (bootloader) Display panel: OKAY [ 0.006s] finished. total time: 0.006s
 8. Z kartą SIM z numerem telefonu, na który się rejestrowałeś robiłeś powiązanie? Przez WiFi, czy po danych?
 9. Ale zgodę na odblokowanie bootloadera dostałeś? Bo bez tego nie powiążesz.
 10. Udało się. Trzeba było zainstalować wersję deweloperską. W romie oczywiście Developer options włączyć. W Additional settings -> Developer options włączyć OEM unlocking oraz powiązać konto ze statustem Mi Unlock wchodząc w Mi Unlock status i wciskając jedyny aktywny przycisk na dole. Potem wejść do bootloadera (np. poprzez adb reboot bootloader, albo włączyć telefon z Vol- i Power). Dalej wiadomo - narzędziem Mi Unlock odblokować bootloader. Czyli jedyny problemem był brak możliwości powiązania telefonu z kontem MIUI poprzez Mi Unlock status w wersji deweloperskiej. Naprawdę ułatwiłoby sprawę, gdyby w Mi Unlock była informacja, że należy zrobić te kroki przed odblokowaniem. Gównoburza taka na forum MIUI jest na ten temat, że aż żal majnfrendów z Chin...
 11. Pochwal się czy Ci się udało. Ja - jak wielu innych (pełno postów na oficjalnym forum) - utknąłem na 50% i informacji "Couldn't verify device Current account is different from the account info on the device". Sprawdzałem różne drivery, Windows 10, Windows 7, update do wyższej wersji (wcześniej miałem Andka 6.0.1 z MIUI 7.5 z kawałkiem, teraz Android 6.0.1 z MIUI 8.0.4.0(MHRMIDG)). I nic. Null. d*pa... Ściągnąłem jeszcze deweloperską wersję ROMa (6.11.24 (MIUI8)) ze strony http://en.miui.com/download-301.html#449. Znajdę chwilę to zflashuję i zobaczy się czy weryfikacja pójdzie. Ludzie piszą, że to może pomóc.
×
×
 • Create New...