djrzz

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About djrzz

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie na wersji release-1.19.387-04171657 działa normalnie AOD.
 2. To by znaczyło o jakiejś wadzie fizycznej i czy problem nie leży gdzieś głębiej.
 3. Już samo bycie w Play daję gwarancję na rożne problemy. Żona na Huawei w tej sieci miała cały czas problemy z wysyłaniem długich smsów. Resetowanie, przywracanie ustawień fabrycznych, wgrywanie różnych softów nic nie dało. Kupiłem jej Xiaomi Note 7 i problemy ustały. Na moim MI 9T ostatnio często i gęsto w konkretnych miejscach gubił neta(Zasięg pokazywało że niby wszystko ok, ikonka neta że niby jest, tylko że pusty transfer) Po reklamacji w Play nagle problem znikną.
 4. Jaka sieć? Co za telefony konkretnie u odbiorców?
 5. Raczej normalne, przy ostrym słońcu w moim jest to samo, ale tylko w tej sytuacji. Przy sztucznym oświetleniu, pochmurny dzień tego nie widać.
 6. Ale zawsze jest jakaś opcja, na tym miui co ja posiadam nie ma problemu. Więc jak dowiemy się o wersji miui autora to będzie można coś więcej doradzić. Z ogólnych informacji tylko tyle że da się j.w..
 7. No właśnie znam tylko wersję miui swoją, na której nie mam tytułowego problemu. Więc sądzę że skoro na tej wersji miui co ja posiadam da się normalnie korzystać z aparatu przy zapchanej pamięci, świadczy o tym że istnieje soft który nie ogranicza sprzętu. Więc jeśli autor wątku podałby konkretne informację wtedy można było by dalej dochodzić w czym jest problem. Zapchałem pamięć tak jak radzono, i udowodniłem że da się korzystać z aparatu w fonie Mi9t, tym co podał autor wątku. Może Ty chcesz za wszelką cenę udowodnić że "władza ma zawsze rację"
 8. To może łaskawie mi wyjaśnisz jaką ma wersję autor wątku, bo ja nie widzę by była podana. Sprawdziłem na swoim Mi9T 6/128 wersja miui11/andek 10/11.0.4.0(QFJMIXM) tak jak wyżej wspomniałem nie mam problemu przy zapchanej pamięci. Może Ty znasz wersję miui autora?
 9. Tak, bzdury gadacie. Sprawdziłem, załadowałem prawie po brzegi. Zostało mi wolnego trochę ponad 500mb i nie ma problemu z robieniem zdjęć. Zrobiłem ponad 20 fotek w trybie 48mp, normalnie się zapisały, normalnie mogę je odtworzyć i dalej mogę robić zdjęcia. Dalej już nie ma sensu sprawdzać...
 10. Bzdury gadacie, od kiedy to trzeba wywalić prawie wszystko z telefonu by korzystać normalnie z jednej z podstawowej funkcji telefonu? Jak na moje oko to jest coś z pamięcią nie tak. Ja bym reklamował i nie bawił się w kombinacje kiedy fon zacznie normalnie działać. Oddać na rękojmie.