Jump to content

Tabciogaraj

Użytkownicy
 • Posts

  49
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Nipowiem!

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 1S

Tabciogaraj's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Wipe z poziomu recovery? Chodzi oczywiście o RM 1S Co po FULL WIPE się usuwa, bo nie wiem co backupować
 2. Witam. Zrobiłem flasha i wgrałem MIUI Polska 6 i nonstop brakuje RAM, swap nic nie daje. Jest wczytywanie puplitu itp... Powoli mam dość tego. Jest jakieś inne MIUI prócz MIUI Polska? Bo to chińskie miui fajnie chodzi 500MB RAM jest, ale nie ma Google Play, przec co apki niektóre nie chodzą. Pomożecie?
 3. ja mam to samo. Wyłączyłeś na krzyżyku? @edit po 1,5h tego samego komunikatu ekran w telefonie zgasł....
 4. Ja nie ogarniam To jak zaaktualizować? BO pobrałem i nic się nie dzieje
 5. Przyciski już działają. Dlaczego nie działa aktualizacji do najnowszej wersji pobranej z miuipolska przez Update?
 6. Przyciski już działają. Dlaczego nie działa aktualizacji do najnowszej wersji pobranej z miuipolska przez Update? //kumplowi w note padł cofanie i home i ekran żółknie - co jest grane?
 7. Witam. Do tej pory od czerwca tamtego roku było ok. Zainstalowałem niedawno MIUI6 i mam od początku problemy. Po kliknięciu HOME zawsze ładowanie pulpitu było. Gdy włączam telefon to włącza się około 20 minut. Dzisiaj przestał działać przycisk SETTINGS i HOME, a BACK działa. Wibracje są, lecz nie działają. Znika dolny pasek z apkami, brak okna do odblokowywania. Ciągle brakuje RAM-u, na stałym poziomie 70-80RAM. Chciałem sposobem z update.zip z recovery cofnąć go do MIUI6 to wyskakuje ze się nie da. Z aplikacji Update też się nie da go zaaktualizować... Podłączyłem telefon do PC i... wyskakuje ten programik od XIAOMI co zawsze + folder HM1 SM czy jakoś tak, ale jest PUSTY... Wie ktoś co jest grane? MiFlasha boję się samemu. Z aplikacji Update nie da się aktualizować, bo jak pobiorę z telefonu aktualizację MIUI6, wybieram na telefonie i SPrawdzanie aktualizacji... i powraca do menu apki Update.
 8. Witam Wytłumaczyć ktoś prostemu człowiekowi jak zainstalować V6? Bo widzę ze nie jest kolorowo jak z V5
 9. Kilkam download i nie działa, nic się nie dzieje, nic się nie pobiera.
 10. Dobra. Mam pytanie inne - na czym polega swap i jak go zrobić?
 11. Witam. Mam Aero2 i nie mogę pobierać na HM SW1 aplikacji z Google Play, ani nic z przeglądarki. Pisze tylko przez WiFi. Limit zniesiony.
 12. Wie ktoś czemu nie mogę naładować do 100%? Puszczam na noc (w battery doctor raz w miesiącu do 100% z poniżej 10% jest wslazane). Ale rano było 96%, a w tych 3 etapach w BD nie był zaczęty krok 3 po 9h.
 13. Byłem teraz w Zakopanem i pięknie złapał. Ale dlaczego w innych urządzeniach w domu łapie, a na s1 Noe? Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...