Jump to content

maximus904

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maximus904

 1. Jak wyłączyć w ustawieniach telefonu- opcje programistyczne-nie zachowuj aktywności?
 2. Wczoraj prosiłem o pomoc z niedziałającymi kartami SIM w salonie powiedzieli mi że karta jest odblokowana i aktywna więc nie może to być problem z ich strony.Dzisiaj dostałem podpowiedź że ja w smartfonie mogłem zablokować tzw.kradzieżową zmianę kart SIM i dlatego nie mogę używać drugiej karty. Proszę o podpowiedź jak i gdzie na poziomie telefonu mogę to odblokować.
 3. Jestem szczęśliwym posiadaczem Mi Max.Niestety nie mogę orzystać z 2 kart SIM nie wiem co może być tego przyczyną? Jedna karta jest na abonament a druga karta jest kartą do internetu. Dzisiaj zmieniłem kartę abonamentową na "nano" wszystko ze strony operatora jest OK karta odblokowana niestety po włożeniu do tacki cały czas jest prośba o pin lub PUK wbijam jedno i drugie i nic. Ktoś poradzi co zrobić?!
 4. maximus904

  Galeria!

  Nie wiem o co chodzi?! W jaki sposób mam poprawić "tytuł"?!
 5. maximus904

  Galeria!

  Brak możliwości otwarcia Galerii w Redmi Note 3 Pro. Po "tapnięciu" w ikonkę ona próbuje się otworzyć lecz natychmiast zamyka się. Do wczoraj było wszystko "OK"!
 6. maximus904

  Galeria!

  Niestety nie zadziałało Jest jakiś inny pomysł?
 7. maximus904

  Galeria!

  W córki RN3Pro nie można otworzyć galerii?! Po puknięciu w ikonkę aplikacji próbuje się otworzyć lecz natychmiast się zamyka.W czym problem?
 8. Sprawdziłem! Ma 6 rdzeni 1.8 Ghz więc jest Pro. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
 9. Niestety wróciłem już do domu ale szwagier pokazał mi na ekranie kiedy to znalazł! Prawdopodobnie(nie jestem pewien) badał go przy pomocy Antutu. Jestem pewien że instalował jeszcze jakąś aplikację lecz nie wiem jaką bo po zakończeniu odinstalował. Ale obraz z ukazaną informacją iż jest to R.N 3 widziałem. Sorry że zawracam głowę ale teraz nie jestem pewien czy otrzymałem to za co zapłaciłem.
 10. Witam.Dzisiaj szwagier sprawdzał mój zakupiony X.R.N.3 pro po zainstalowaniu aplikacji i sprawdzeniu całego systemu okazało się iż nie jest to 3 pro tylko X.R.N.3? Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć?
 11. Też mam ten problem ale po zaktualizowaniu do Miui8 i Androida do Marshmallow. Ktoś pomoże?
 12. Wczoraj otrzymałem telefon od sprzedawcy z Allegro RN3Pro procesor Snapdragon 650 (lepszy od MediaTek) Telefon w języku polskim z Miui7 po przywróceniu do fabrycznych dostałem aktualizację do Miui 8 i androida Marshmallow 6 telefo sprawuje się bardzo dobrze,szybki ,bez zacinek i co ważne (dla mojej córki) chodzi na nim Pokemon Go!!! Sorry! Do niego gratis szkło 9 i etui przeźroczyste dokładnie na ten aparat. Pozdrawiam
 13. Zakupiłem w/w telefon,otrzymałem w ciągu 2 dni z Miui7 z językiem polskim po błędzie który sam uczyniłem zostałem zmuszony przywrócić ustawienia fabryczne okazało się że po włączeniu telefonu otrzymałem aktualizację do Miui8 z j. polskim oraz aktualizację Androida do Marshallow 6! Cieszę się że nie musiałem kombinować z aktualizacjami. Telefon chodzi jak szwajcarski zegarek.
 14. Witam. Jestem świeżynką w temacie Xiaomi chcę kupić córce czy będzie mogła na nim grać w Pokemon Go?! Xiaomi Redmi Note 3 PRO 3/32 GB Snapdragon 650
×
×
 • Create New...