Jump to content

damiano78

Użytkownicy
 • Posts

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by damiano78

 1. Super że Wam się udało. Ja na IOS po prostu nie odpalam Mi Fit i mam z głowy. Za to powiadomienie kto dzwoni wyświetla się u mnie prawidłowo. Synchronizacja i tak leci w tle ale czcionkę nadpisuje dopiero po wejściu do menu. Z tym da się żyć.
 2. U mnie w Amaztools wyświetla komunikat invalid file natomiast wersja z literą w wchodzi ale Mi Fit ją nadpisuje... Straszna padaka...
 3. Niestety te najnowsze z ruskiego forum lecą w kosmos - Mi Fit je nadpisuje również... Dziwna sprawa...
 4. Gdzie wrzucałeś jeszcze ten plik? Na ruskim forum dodali go we wtorek bodajże. Przecież to świeży plik i jest uszkodzony więc jak może u kogoś działać? Proszę wrzuć oryginały z ruskiego forum dla mnie - te w/w pliki w zip. Z góry dzięki!
 5. Twojego pliku nie próbowałem wrzucać... Pisałem o pliku od Pan Arek. To nie ma znaczenia. Oba programy robią to samo tylko na innych systemach. Kolego Pan Arek Możesz wrzucić obie czcionki z rosyjski forum? Tym razem spakowane? Wersja bez i z literą "w" Może coś źle się podłączyło do załącznika.
 6. Kolego Pan Arek Mam informację - Invalid file Amaztools nie chce tego przyjąć. Spróbuję w domu ściągnąć może...
 7. Problem w tym że te od Janusza nie działają na tym nowym firmware...
 8. Kolego Pan Arek Twoja czcionka nie działa. Wyświetla się jedynie jakby deszcz pikseli. Szkoda.... Kolego bembenek Skąd można pobrać twoją czcionkę? Obawiam się że 1 MB to chyba nie wejdzie do zegarka... Mogę się mylić oczywiście.
 9. Kolego Pan Arek Nowe czcionki mają rozmiar około 153 kB a stare od Janusza około 52 kB czy jakoś tak. Postaram się spróbować ale czuję że się nie uda. Tak jak z tymi od Janusza które teraz już nie działają.
 10. U mnie po prawie roku mam jedną mikro rysę dlatego mnie zadziwia odporność. Miałem wcześniej Pebble Classic i było gorzej niż tutaj.
 11. Wszystko zależy w jakich warunkach użytkujesz. Dla mnie jest to po prostu zbędne bo mój zegarek ma lekko. Ty zegarka nie oszczędzasz więc powinieneś o tym pomyśleć. Każdy musi sobie odpowiedzieć co mu jest koniecznie potrzebne.
 12. Może masz wyłączone powiadomienia dla smsa.
 13. Pokaż cały zegarek wraz z nadgarstkiem bo przy takim powiększeniu to wygląda nieźle. Normalnie to jest pyci pyci malutkie... Nikt nie podłoży sobie zegarka na 2 cm od oczów...
 14. U mnie nie ma tego problemu a wczoraj zainstalowałem poprawkę najnowszą.
 15. Poczekaj spokojnie. Przy kolejnej synchronizacji pewnie pobierze. Jeżeli nie otwierasz Mi Fit to nie pobierze...
 16. Szkoda że nie wiem jak się do tego dobrać bo chętnie bym to zmienił... Być może jest jak mówisz ale np. stara czcionka od Janusza w ogóle nie działa więc musieli coś zmienić... Nowa czcionka jest 3 x większa objętościowo więc coś musi być na rzeczy... U mnie od wczoraj czcionka pogrubiona siedzi twardo. Po prostu nie rób synchronizacji z Mi Fit i czcionka zostanie nietknięta. Powiadomienia i wszystko działa jak należy - po prostu nie włączam Mi Fit.
 17. Nie przesadzaj. Wszystko działa i to nawet bez większych problemów. Zainstaluj Amaztools i po kłopocie. To że czcionka wraca do oryginalnej to nie wina iOS tylko czcionki - jest źle zrobiona i Mi Fit widzi ją jako starą więc chce aktualizować. Czcionki Janusza działały u mnie bez problemu kawał czasu. Teraz soft musiał ulec zmianie i czcionki również. Trzeba czekać aż ktoś przerobi tak jak się należy.
 18. Może ktoś poprawi żeby Mi Fit nie pobierał w kółko tej kupy... Ta pogrubiona jest lepsza ale niestety aktualizacja robi się samoczynnie. No iOS niestety nie mam wyboru innego programu...
 19. Mam nadzieję że Janusz zrobi czcionkę pod nową wersję. Z tą oryginalną to jest tragedia...
 20. Cześć, Przed chwilą dostałem nowy firmware v.1.1.6.30 i mamy język polski! Na tym koniec entuzjazmu... Tłumaczenie jest z czapy... Np. Twarz zegarka... Nacisk długiego przycisku... Do tego nie można zmienić czcionki bo Mi Fit ciągle wrzuca oryginał która jest nieczytelna i wygląda paskudnie. Czy ktoś mógłby dostosować czcionkę od Janusza do nowego firmware? Będę wdzięczny.
 21. Masz już najnowszy IOS 13.1 ? U mnie nie ma najmniejszych problemów.
 22. Ja polecam nie naklejać żadnej. Szybka jest na prawdę odporna i wygląda normalnie. Zegarek nie kosztuje majątku ale daje radę.
 23. Witaj w klubie ale płakać nie ma o co. Przynajmniej mniej możemy sobie zepsuć. Czy żałuję? Bynajmniej.
×
×
 • Create New...