Jump to content

elemeledutki

Użytkownicy
 • Posts

  24
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  RN 5 Pro whyred @ PE

elemeledutki's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Update: Właśnie skończyłem próby na wszystkich podanych plikach (także tych w poście z 22 lipca w tym wątku). Efekt niestety taki sam. Dźwięków/ruchów nie stwierdziłem. Reset (przytrzymanie guzika w dziurce koło złącza USB) nic nie zmienia:( Sieci nie ma. Jest słabo. Świeci na mnie tylko tą żółtą diodą, innych oznak życia - brak..
 2. Niestety - pierwszy plik nie pomógł. Coś się pewnie zadziało, bo na karcie znalazłem inną niż pierwotna zawartość (katalog i plik *.bak) spróbuje z drugim..
 3. Hmm. To na pewno import z Chin - chyba nigdzie indziej ich nie robią.. (ma "made in China"). Czy mogę poznać po czymś szczególnym? Czy po prostu spróbować wgrać? Info o włoskiej dystrybucji dostałem na infolinii wsparcia technicznego Xiaomi (po podaniu numeru seryjnego).
 4. @rezmus (przepraszam, że wywołuję) Odpiąłem i zresetowałem jedną z kamer, mam żółtą diodę.. Na infolinii Xiaomi sprawdziłem, że niestety jest to dystrybucja włoska. Kontaktu ze sklepem nie ma, nie mają tej kamery nawet w ofercie, więc serwis gwarancyjny raczej odpada.. Czy mogę użyć któregoś z plików jakie podałeś kilka postów wcześniej? (włoska dystrybucja). Jeśli tak - którego?
 5. Dzięki za reakcję. Kupione w polskim sklepie, automatycznie ustawiony był chyba region pl - nie wiem, ani nie wiem jak to teraz sprawdzić (próbując "coś zrobić region też zmieniłem) Downgrade zacząć od najwyższej? (4.1.6)?
 6. Cześć, Kupiłem 2 takie kamerki (model MJSXJ06CM) do pracy. Po sparowaniu z aplikacją w telefonie - wszystko działało, po godzinie - dwóch pierwszy raz nie mogłem się połączyć. W aplikacji podpowiedź, żeby na 5 minut odłączyć kamerę od zasilania i ponownie włączyć, Zadziałało. Zrobiłem aktualizację (czerwona kropa w aplikacji). Po aktualizacji na pewno się połączyłem. Jak wróciłem do domu już się połączyć nie mogłem (WIFI/LTE). Zdalnie zresetowałem router, ale też nie pomogło. Już w pracy - nawet przez to samo WIFI połączyć się nie mogłem, trick z wyłączeniem na 5 minut również nie zadziałał. Zacząłem czytać i tak trafiłem tutaj.. firmware downgrade? na jaki? (prośba o link dla firmware dla tego właśnie urządzenia (MJSXJ06CM). Kamery po podłączeniu zachowują się normalnie - żółta dioda, kalibracja, niebieska dioda..
 7. Cześć wiem że telefon Stary ale może ktoś pomoże telefon był odblokowany, zainstalowane było recovery (TWRP) próbowałem wgrać ROM z tego linku i według tej procedury: AEX 4.6 xda Po instalacji bez błędów telefon wisi na logo Jakiś typ zaproponował mi wgranie najnowszego recovery (też TWRP, ale w wersji 3.1.1.1), po tym zabiegu recovery nie uruchamia się w ogóle, działa jedynie fastboot Telefon najprawdopodobniej pozostał odblokowany (screen załączam) Przy próbie flashowania recovery pojawia się błąd too many Links Taki sam błąd pojawia się przy miflash właściwie przy każdym obrazie Jest jest jeszcze ktoś kto mógłby mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu? pozdrawiam
 8. Dzięki!! a ja szukałem w opcjach dyktafonu... WIELKIE DZIĘKI.
 9. Cześć. Po aktualizacji do 6.11.10 nie mogę znaleźć opcji do automatycznego włączenia nagrywania rozmów (pełen automat przy połączeniach przychodzących/wychodzących, bez pytań o nazwę pliku czy lokalizację, bez konieczności naciskania przycisku). Wie ktoś gdzie to włączyć? Mam nadzieję, że nie zostało to usunięte z tej wersji. W opcjach dyktafonu mam włączone "ciche nagrywanie", ale to nie jest ta opcja (cały czas muszę kliknąć przycisk "Nagrywaj" na ekranie aktywnego połączenia.. Ktoś, coś?
 10. OK, zadziałał sposób wrzucenia TWRP przez Flashify (LINK), czemy nie zadziałało poprzez fastboot nie mam pojęcia. TWRP wersja 3020 dotyk działa od razu. @kamillm i @Redmi2 - wielkie dzięki za pomoc
 11. jej, jadę już 20 minut, a może ze 25% przejechałem... Trzeba pampersa poprawić i dalej... Niby dojechałem.. Btl odblokowany, ale TWRP nie mogę wgrać... C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot devices 59e9a6f5 fastboot C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem device-info ... (bootloader) Device tampered: false (bootloader) Device unlocked: false (bootloader) Charger screen enabled: false (bootloader) Display panel: OKAY [ 0.047s] finished. total time: 0.047s C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem unlock ... OKAY [ 0.016s] finished. total time: 0.016s C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot oem device-info ... (bootloader) Device tampered: false (bootloader) Device unlocked: true (bootloader) Charger screen enabled: false (bootloader) Display panel: OKAY [ 0.047s] finished. total time: 0.047s C:\Program Files (x86)\Minimal ADB and Fastboot>fastboot.exe flash recovery libra_ts_twrp_ 3_0_2_0.img target reported max download size of 536870912 bytes sending 'recovery' (51476 KB)... FAILED (data transfer failure (Unknown error)) finished. total time: 5.023s WTF?
 12. 6.1.7 będzie ok? (czyli ogólnie to, co sugeruje XDA w poradniku? Alternatywnie 6.6.17?
×
×
 • Create New...