Jump to content

Kangoor

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kangoor

 1. To mnie trochę zmartwiłeś tą wiadomością. Gdy instalowałem MIUI Polska za pierwszym razem, ustawiłem sobie wzór wszystko fajnie. Zrestartowałem telefon i też już ten wzór nie pasował. Zainstalowałem MIUI Polska ponownie i od tego czasu wszystko działa, nawet po restarcie telefonu. Jednak w tym momencie pojawia się pytanie. Jutro bodajże wychodzi aktualizacja MIUI Polska – aktualizować czy też lepiej nie, bo już nie odblokuje telefonu? Ktoś wie czym jest spowodowany ten problem? Miss – Masz globala czy MIUI Polska?
 2. Machnij sobie MIUI Polska Najnowszy Stable Global to 8.1.1.0 jak dobrze pamiętam, więc jeżeli nie chcesz MIUI Polska, zaktualizuj. Zobacz co najwięcej zżera baterię, może to jest przyczyną.
 3. Przepraszam jeżeli zabrzmiało to agresywnie, nie chciałem [to nie sarkazm jeżeli tak brzmi] . Racja, że wiele osób myliło ROMy Kenzo z Kate i na odwrót. W każdym razie dziękuje za chęć pomocy
 4. No przecież pisze w dziale Kate Wgrałem taką paczkę: xiaomi.eu_multi_HMNote3SE_7.1.19_v8-6.0 Ale sytuacja już opanowana, wgrałem ROM drugi raz i Wi-Fi działa, BT też Dziwny problem, ciekawe czym był spowodowany.
 5. Przed chwilą zainstalowałem MIUI Polska (xiaomi.eu) i niestety nie działa mi Wi-Fi i Bluetoth, adres MAC to same zera, nie wiem co robić... ;/ Ma ktoś jakieś pomysły?
 6. No właśnie i tu i tu w aktualizacji jest napisane, że to najnowszy update
 7. Ja z kolegą mamy ten sam telefon. Ja zamawiałem od MiStore a kolega od Glodway'a. I teraz mamy różne ROMy, czym one się różnią? http://imgur.com/a/JNuRH http://imgur.com/a/7bOu7
 8. Ozii, właśnie wiem, dlatego usunąłem to co napisałem . Nie wiem jak przeczytałem to że szkła potrzebujesz ;D. Też z chęcią wziąłbym te etui o którym piszecie
 9. Ja szkła zamówiłem stąd: https://pl.aliexpress.com/item/Official-Global-Version-For-Xiaomi-Redmi-Note-3-3i-pro-prime-special-Edition-Mobile-Phone-Case/32763746741.html?spm=2114.13010608.0.0.QT8pcI&detailNewVersion=&categoryId=380230. Pasują idealnie. Za 2 sztuki płacimy 10 zł.
 10. A odblokowując telefon oficjalną metoda dostajemy również roota? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 11. A czy istnieje metoda zrootowania telefonu bez utraty danych?
 12. Wczoraj zamówiłem telefonik od Goldway'a i jeżeli można mam pytanie. Czy zostawiać ten ROM co już będzie czy wgrywać od xiaomi.eu (bo z tego co wiem to jest już gotowy)?
×
×
 • Create New...