Jump to content

Midio

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi redmi note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Midio's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam jesteś dumnym posiadaczem Mi Note 2 od okrągłego roku, nic z nim się nie działo wszystko było w porządku żadnych usterek technicznych a jak już to z mojej winy, bo grzebałem sobie w systemie. No to tak mój problem wygląda tak że od pewnego dnia w którym wstałem szkoleń telefon do ręki i na białym kolorze pokazują się mrugające paski różnego koloru od dołu ekranu do mnie więcej 1/3 wysokości. Co ciekawe pokazują się one gdy zwiększam jasność ekranu do wartości większej niż połowa, poniżej ten wartości nie występują. Nie znalazłem go ani nigdy mi się upadł dlatego naprawdę jestem bardzo ciekawy co się mogło z nim stać dodam że dotyk w tym miejscu dział w 100%. Uruchamiałem też diagnostykę i paski pokazywały się tylko z niebieskim kolorze a i dodam także że od czasu do czasu użytkowania te paski znikają bez śladu na kilka godzin nawet na największej jasności. Lecz niestety one wracają po jakimś czasie. Proszę o propozycje co to może być lub co z tym zrobic. Pozdrawiam.
 2. Siemanko. Dzisiaj pojawiła sie aktualizacja miui do jakiejś wersji 8.1........ albo 8.2...... no i kurde kliknełem żeby sie pobrała no i się pobrała kliknełem żeby się zaktualizowało telefon się wyłączył no i pojawiła się informacja z logo miui Nie wyłączaj urządzenia. Trwa aktualizacja miui. czy jakoś tak no i pasek dochodził no maks do 10% całości (biały pasek) po tym telefon się wyłączał no i znów się wyłączał i leciał ten pasek ale nie włączał się całkowicie tylko w tym ekranie czarnym co było logo i ta informacja i znów dochodziło do max 10% no kurde cały czas w koło macieju i co mam zrobić jak przetrzymuje przycisk power to się wyłącza i znów wyskakuje czarne okno z logiem i informacją o aktualizacji i tym paskiem:/ o co chodzi jak tą aktualizację wyłączyć albo co z nim zrobić ? PS: Nie mogę także uruchomić fastboota za pomocą kombinacji 2 przycisków a i jak prztrzymuje przycisk power to telefon sie juz po prostu wyłącza a jak chcę go włączyć to dalej pojawia się aktualizacja i znów dochodzi do 10% i sie wyłącza
 3. Siemanko. Dzisiaj pojawiła sie aktualizacja miui do jakiejś wersji 8.1........ albo 8.2...... no i kurde kliknełem żeby sie pobrała no i się pobrała kliknełem żeby się zaktualizowało telefon się wyłączył no i pojawiła się informacja z logo miui Nie wyłączaj urządzenia. Trwa aktualizacja miui. czy jakoś tak no i pasek dochodził no maks do 10% całości (biały pasek) po tym telefon się wyłączał no i znów się wyłączał i leciał ten pasek ale nie włączał się całkowicie tylko w tym ekranie czarnym co było logo i ta informacja i znów dochodziło do max 10% no kurde cały czas w koło macieju i co mam zrobić jak przetrzymuje przycisk power to się wyłącza i znów wyskakuje czarne okno z logiem i informacją o aktualizacji i tym paskiem:/ o co chodzi jak tą aktualizację wyłączyć albo co z nim zrobić ?
 4. Witam mam pewien problem z telefonem Xiaomi Redmi Note 4 blue 3/64. Telefon przyszedł do mnie dzisiaj oczywiście otworzyłem popatrzylęm na niego i jak to ja zaczełem oglądać yt no oczywiście podczas ładowania no i tam było chyba 5% baterii i nagle telefon się wyłączył no i nie wiedziałem co się stało nie reagował na nic ani na ładowarke ani na przytrzymywanie przycisku power no i podłączyłem go do ładowarki zostawiłem na dziesięć minut i zaczełą migać czerwona dioda przed miganiem tej diody telefon zawibrował i nie włączył się ekran łądowania tylko zaczeła migać czerwona dioda a jak się przytrzymywało przycisk power podczas migania tej diody to telefon zawibrował dioda przestała na chwilkę migać i znów zaczeła a ekranu łądowania dalej nie było widać. Czy to jest bateria wyssana do ostatnich kropli krwi czy jak to z tym jest bardzo się obawiam . Błagam o pomoc. Ps: byłem przed chwilą sprawdzić co z nim jest po tym jak zostawieni go jak migała ta dioda to teraz znów poszedłem tylko zobaczyć czy może już się włączył czy dalej tak jest a okazało sie nagle że dioda nie miga i znów na nic nie reaguje telefon a jak go znó podłącze po tym incydencie to po jakimś czasie znów zawibruje ekran nic nie wyświetla i miga dioda i tak w koło macieju :/
 5. Witam mam telefon xiaomi redmi note 3 pro 2/16 i chciałbym wymienić gniazdo minijack gdyz jest oo uszkododzone telefon kupilem na aliexpress od sklepu goldway było wszystko ok ale chyba od częstego wyowania i wgladania Jacka do gniazda coś się posuło i gdy poglaszam dziwek osoby np śpiewającej zaczyna trzeszczec a MP podklas muzyczny nie.
 6. Mam oficjalny global rom i androida 6.0.1 i mam problem ze słuchawkami (nie oryginalne)działały wspaniałe nic nie przetrwało poprostu rewelacja a gdy wczoraj przestałem słuchać muzyki położyłem telefon i poszedłem oglądać TV nic złego z nim się na pewno nie stało gdy wróciłem do na telefon po 1 godzinie i znów połączyłem słuchawki było okey ale gdy wlaczyelm filmik to nic praktycznie nie było słychać trzeba było wyterzyc sluch aby cokolwiek usłyszeć (vol na max). Próbowałem patent aby włożyć 1/2 Jacka a potem drugie pół i nic nie pomoglo. W ustawieniach jest na pewno wszystko dobrze. Połączyłem też inne słuchawki i tak samo na takich samych ustawieniach i też z tym patentem i dalej to samo tylko że już w miarę czysto było słychać podkład ale jak ktoś coś mowil to praktycznie wcale nie było słychać (nie jest to wina filmiku albo coś w tym sensie)podłączam i te i te słuchawki do innych urządzeń i działa poprawnie. Proszę o pomoc. czyinijack jest zepsuty lub uszkodzony ?
×
×
 • Create New...