Jump to content

artur_ditto

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by artur_ditto

 1. Czy trzeba odznaczyć w ustawieniach Magisk Managera "Enable Magisk Hide", "Enable BusyBox" oraz "Enable systemless hosts"?
 2. Paskudne to delikatnie powiedziane U mnie jest znacznie więcej apek, które pogubiły tła. Czy na pewno ta zmiana na białe tło była zamierzona i czy są jakieś szanse na to by za tydzień wszystko wróciło do stanu poprzedniego?
 3. Ostatnio zacząłem przygodę z Xiaomi mi5 (MIUI 8.1), proszę o wyrozumiałość. Przy przycisku aktywacji automatycznej zmiany tapet blokady jest krótkie info o tym, że własne tapety można dodać do folderu znajdującego się w Android > data > com.mfashiongallery.emag > files > Pictures > defaultImage. Niestety takiego folderu nie ma, a utworzenie i dodanie tam tapet nie daje oczekiwanego efektu tzn. nie są widoczne w kategoriach poniżej, ani jako osobny folder ani jako "offline". Jak ustawić zmianę tapet na bazie tych dostępnych w pamięci telefonu lub dobrać do tego folderu offline i tam umieścić swoje tapety? Trochę głupio szukać i pobierać inną aplikacje skoro istnieje wbudowana :/ Istnieje podobny temat dot. zmiany samej tapety na ekranie głównym, oraz temat wyłączenia poszukiwanej przeze mnie opcji - oba zamknięte, dlatego otwieram nowy.
 4. Bajka, ja mogę polecić. Bez ukrytych kosztów, doszło w ~10 dni roboczych, wszystko tak jak w aukcji. No może prawie wszystko. Zamiast MIUI 7 jest 8, ale myślę że jakoś przeżyje 19 października kupiłem, 20 października wysyłka, 3 listopad paczka doręczona. Dobrze, jutro zabieram się za instalacje MIUI Polska, mam nadzieję że podołam.
 5. Właśnie się zarejestrowałem na forum. Szukałem o nich informacji, lecz nie znalazłem. Zasugerowałem się za to opinią Neir45 Dopytałem się ich o szczegóły, zaryzykowałem i kupiłem z tej aukcji, którą podajesz. Nie wiem na razie jestem zielony to będzie mój pierwszy telefon Xiaomi, o którym usłyszałem pierwszy raz dopiero z okazji premiery Mi 4s i Mi 5 (mam przesiadkę z NIECO leciwego już Samsunga Wave ). Pewnie trochę poczekam na przesyłkę, jak dojdzie i temat będzie aktualny coś napiszę jak wyszło.
×
×
 • Create New...