kubjusz

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About kubjusz

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. w sieci jest dużo opinii na temat z jaka jakością nagrywa przednia kamerka w redmi pro. Jak to w koncu jest? Na gsm arena podobno 1080p na youtube niektórzy mówią ze 480p.
 2. Mi5s na 100% nie ma globala, pytałem na ibg, a u goldwaya bez ota. Mi5 u goldwaya mnie jakoś nie kręci bo wole gwarancje w Polsce w tym wypadku. A Mi5s dużo tańszy wiec jeszcze git.
 3. Witam, Jestem zainteresowany zakupem telefonu z nakładka miui. Intersuje mnie model z oledem, według mnie ma to sens jeżeli dałoby się ustawić aby aplikacje systemowe otwierały się czarne (cos takiego jak w motywach na galaxy). Mógłby ktoś dać ss kilku takich motywów? Nie miałem nigdy xiaomi w rękach, może opcja czarnego motywu jest dostępna odrazu w ustawieniach?
 4. czyli rom od goldwaya to smiec, wiec w moim wypadku musialbym dopłacić 100 zł za wgranie miui polska w micenter, chyba zakupie mi5 w ibg
 5. Interesuje mnie zakup u goldwaya, ale chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda z systemem, mimo że tel nie jest przeznaczony na europejski rynek ma wszystkie języki, jaka to wersja systemu, co oni tam wgrywają? Będą normalne aktualizacje? Jeśli juz był taki temat proszę o link
 6. Może mi ktos powiedzieć jak sprawa wygląda z nagrywaniem wideo z przedniej kamerka na redmi pro? W jednej z recenzji na yt jest ze nagrywa tylko 480p za to na gsmarenie jest 1080p, jak to w końcu jest?
 7. Witam, Jestem zainteresowany zakupem Redmi Pro, na YouTube jeden z angielskich znanych recenzentów powiedział że Redmi Pro nagrywa filmy z przedniej kamerki w 480p czy to prawda? Gsmarena itp. podają ze redmi pro nagrywa w 1080p. Oraz chciałem się przy okazji dopytać czy jest możliwość, ze za mnie ktoś wgra MIUI Polska, np serwis ibuygou we Wrocławiu, ile mniej więcej kosztuje taka usługa?