Jump to content

bedewinnygrosika

Użytkownicy
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bedewinnygrosika's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dzięki wielkie! Czyli wystarczy aktualne twrp i mogę normalnie instalować. Ewentualnie z wipem. Nie ma jakiegoś wymogu że minimalnie na jakąś konkretną wersje muszę to robić? (Pamiętam że kiedyś takie akcje się zdarzały) Edit. A i czy nie ma to znaczenia że mam wersję rozwojowa a ta jest stable?
 2. Chciałbym prosić Was o pomoc. Jest jakiś poradnik jak zainstalować najnowszą wersję stable na mi5? Aktualnie mam wersję rozwojowa 7.11.2 (tak wiem dawno nic nie robiłem z telefonem :)). Zakładam że trzeba flashowac i nie da rady wrzucić jak normalnej instalacji przw twrp?
 3. Czy jak baaardzo dawno nie robiłem aktualizacji (moja wersja to 7.11.2.) na Mi5 to powinienem podjąć jakieś szczególne kroki przed podjęciem się odświeżenia systemu? Domyślam się, że najnowsze TWRP (nie ma tu żadnego kruczka jak mam takie stare?). Ewentualnie jakieś konkretne, kluczowe wersje softów, których nie można było ominąć?
 4. @piecka21 skoro Ci wyłącza apkę i utwór jest od początku to jednak ubija. @RegimeOfTerror czyli musi być coś z uprawnieniami ogólnie apek do ubijania ich Niestety nie potwierdzę jak jest u mnie. Miałem instalować to w końcu dzisiaj ze względu na jednak szalejący lekko GPS w poprzedniej wersji, ale wstrzymam się do jutrzejszej. Może już nie będzie problemów.
 5. W ostatnich apkach, przeciągnij Spoti do góry żeby założyć kłódkę. Miałem taki problem z pół roku temu i pomogło.
 6. Po zainstalowaniu poprzedniej wersji na ROM z maja pojawił mi się problem z quick chargem na mi5. Po prostu nie działał, bateria ładowała się bardzo długo. Czy komuś pojawił się taki błąd? Czy może to zbieg okoliczności i mam problemu szukać z ładowarką? Nestety nie bardzo mam jak sprawdzić na innej, bo wszystkie jakie mam, maja 1A.
 7. 742617000027 wielkie dzięki! No to z moich obserwacji wynika, że zmiana ustawień zgodnie z wyżej podanym linkiem do forum daje znacząca poprawę. Fix przy oknie w domu w 23 sekundy 12 satelit. Wcześniej w tym samym miejscu jeden satelita. To nie może być przypadek
 8. Mam chyba głupie pytanie, a i w googlach nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jak dostać się do A-GPS settings? Potrzebna jest jakaś oddzielna apka, czy da się tam jakoś dokopać?
 9. Hej, przespałem trochę z aktualizacjami od wersji 7.5.4. Mam szybkie pytanie, czy mogę wrzucić aktualna wersje bezpośrednio na to co mam bez nowego trwp (mam 3.1.0-1)? Nie trzeba wrzucać jakiś wersji pośrednich pomiędzy moją a aktualną? Edit: Jak by się też na tym zastanawiał. TO nic nie trzeba, przeszło bez problemów.
 10. No składuje Ja ją instaluje, łącze i wywalam, żeby nie zbierała też info o moich rozmowach
 11. Miałem ten sam problem z gumkami w Pistonach v3. Kupiłem pianki Comply i jestem zachwycony. Tu masz tabele rozmiarów (jak nie znajdziesz swoich, to są uniwersalne w różnych wersjach, które pasują do większości modeli.
 12. YouTubeAdaway rozumiem, że z Xposed
 13. Gdzieś wyczytałem, że ogólnie na Andku 7.0 są problemy z automatyczną podmianą hostów i jak podmienisz manualnie to działa lepiej. Niestety nie potwierdze, bo nie sprawdzałem O dzięki! Sprawdzę. Kiedyś używałem AdFree i blokował YT od razu. A, i mówię korzystaniu ze stron, nie apek.
 14. Wszystkie onety, wp i inne gazety, większość reklam nie zablokowana (nie ma pop-upów, przynajmniej tyle). YT, to samo. Kiedyś blokował wszystko, teraz mam wrażenie, że nic.
 15. Mi na mi5 też cienko działa. Hosty standardowe, nic nie zmieniane.
×
×
 • Create New...