Kolar

Użytkownicy
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kolar

 1. Hej, mam zainstalowne xiaomi.eu 7.9.21, mam z poziomu telefonu aktualizacje do 8.1.11 v2, mogę spokojnie zainstalować?
 2. Cześć, telefon zaczął przycinać, pewnie czas na zaktualizowanie go, ale nie pamiętam jak się to robi, i czy starczy zrobić to co myśle Aktualnie mam xiaomi.eu 6.11.10, i chce przejść na najnowsze miui Czy starczy że wrzuce w telefon instalke, i zaktualizuje wybierając ją w telefonie? Czy musze robić wipe itp?
 3. Czyli najpierw zainstalować global dev, a dopiero potem odblokować bootloader tak? Ok, pobieram najnowszy global dev, mam najnowszego globala na telefonie, i po prostu instaluje poprzez aktualizacje?
 4. Witam, chcę na swoim mi5 odblkować bootloader, lecz zatrzymuje się przy 50%, a w ustawieniach nie mam opcji 'odblokowanie oem', co zrobić w takiej sytuacji?
 5. Jakie macie pogodynki na swoich pulpitach ?
 6. Jakby dało się jeszcze tło rozmazać , to byłoby Perfect
 7. Oj jakby ktoś tak znalazł pasek jak z miui 7 to byłbym bardzo wdzięczny
 8. Hej, macie jakąś działającą aplikacje do nagrywania ekranu telefonu?
 9. http://zhuti.xiaomi.com/detail/334dda82-b411-4fb3-903b-2265273c70c7
 10. Super znalazłeś? Czy jakiś sposób na to? A już tak z ciekawości - jak chociażby grzebiąc w plikach motywu - usunąć animacje deszczu?
 11. AHej pobrałem sobie motyw - Rain city - jest w nim animacja deszczu, na ekranie blokady w ustawieniach motywu można było sobie to wyłączyć, lecz na pulpicie nie potrafię tego zrobić... I może nie o sam motyw chodzi, ale strasznie podoba mi się tapeta - jest jakiś sposób aby tapetę z motywu zapisać gdzieś w galerii albo nie zmieniać jej przy zmianie motywu?
 12. Więc - Jeśli mam odblokowany bootloader to nie potrzebuje dev tak? Ale żeby odblokować bootloader to dev już potrzebuje? Aktualnie posiadam globala
 13. Hej, pytanie jak w temacie, chce zainstalować miuipolska z tego linku - https://miuipolska.pl/instalacja-miuipolskaxiaomi-eu-multilang-dla-mi5/ - potrzebuje do tego china dev, czy może być zwykły global?
 14. MIUIPolska wleci jak tylko chińczyk odblokuje mi bootloader
 15. Pewnie nie wiadomo kiedy by to ota wyszło co? O wersji dev muszę poczytać, niestety nie jestem jeszcze zbyt obeznany
 16. Tak wiem, kiedyś pracowałem w jakimś call center i musieliśmy informować ludzi że rozmowa nagrywana
 17. Możliwe :/ chyba że ogarnę jeszcze po prostu rozmowy przez skype na komórki, pobrałem jeszcze ACR (jakiś program do nagrywania), ale bez różnicy
 18. Hej Posiadam mi5, jeszcze nie odblokowana ani nic, MIUI Global 8.0, stabilna, 8.0.2.0, i sprawa wygląda tak, gdy nagrywam rozmowę poprzez dialer, to mój głos jest taki stłumiony, jakbym był chory, a poprzez dyktafon - głos czysty, naturalny. I proste pytanko, jaki sposób jest na to
 19. U mnie na razie nudno, wczoraj go dostałem i muszę ogarnąć co i jak
 20. Okej czyli mogę go spokojnie podłączyć na 10 minut i potem go odłączyć?
 21. Przyszedł do mnie mi5 Jak wyłączyć świecenie diody gdy mam słabą baterie?
 22. Podłączanie telefonu na całą noc np? Nie ładowanie do pełna tylko wyłączanie co jakiś czas? Formatowanie? Ma to jakiś wpływ? Czy w tych bateriach to już nie ma wpływu?
 23. Hej od jakiś 2 lat posiadam wysłużoną moto G, i na dzień dzisiejszy, od 7 rano, kiedy miałem 100% baterii, do godziny 12 - zostało mi jej tylko 28%. Na dniach przyjdzie do mnie mi5, i moje pytanie jest takie, jak dbać o baterie, żeby nie było tego samego co z moim aktualnym telefonem.
 24. Czy da się ustawić, aby czytnik lini papilarnych był aktywny?