erem

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About erem

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi4 LTE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam taki problem (bug?) na global, że pokazuje cały czas aktywne WiFi, mimo że nie używam. Ktoś miał podobnie?
 2. Miałem jakiś miesiąc temu opcję aktualizacji do 10.3 ale ją odkładałem kilka razy. Teraz mi nie wyszukuje aktualizacji. Macie jakieś pomysły?
 3. Na górze: standardowa apka Na dole: GCAM, wersja mi8 Na lewo: standardowa apka Na prawo: GCAM, wersja f1 z presetem doktora Mnie Google nie przekonuje.
 4. Zainstalowałem posynchronizowalem i działa. Dzięki
 5. Cześć, Mimo zaznaczonej opcji "przypomnienia o urodzinach" w "kontach kalendarza" nie mam dodanych wydarzeń / "świąt" urodzin zapisanych w kontaktach (kontakty na koncie xiaomi + na koncie google). Proszę o pomoc.
 6. Jak wcześniej działał to jest zabrudzony. Na początku przeczyść czujnik, tam gdzie głośnik do rozmów. Np. Sprezonym powietrzem.
 7. Włącz roaming. Mam mix 2s na sieci Play i działa bez zarzutu. Ustawienia przychodzą wraz z włożeniem karty. Jak nie pomoże włóż inna sieć włącz tel a następnie włóż play i włącz tel.
 8. Pomogło przeciągnięcie suwaka wipe zamiast czyszczenia "ręcznego" (data, cache, dalvik, system).
 9. Próbuję zainstalować ROM 7.10.19 przez TWRP i dostaję komunikat Updater proces ended with ERROR: 7. Proszę o pomoc.
 10. Witam, pobrałem motyw iOS Ambiance za pomocą aplikacji Motywy, jednak zamiast angielskich znaków (jak na screenie) widać chińskie. Czy da się to jakoś zmienić lub pobrać ten motyw w wersji angielskiej? http://en.miui.com/thread-320590-1-1.html [UPDATE] Ten w linku jest różny od tego z aplikacji, jest angielski języ