Jump to content

Khold

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Khold

 1. W Proline opaska przy opcji wysyłkowej kosztuje 119 zł, taniej w PL chyba nie ma Kupował ktoś od nich ? jaka wersja ?
 2. Jakieś znaczące zmiany w nowym romie bo nie wiem czy aktualizować ?
 3. Ponawiam pytanie, gdzie znajdę opcję zmiany stylu przełączników ? Nie ukrywam że trochę działa mi na nerwy belka, którą muszę rozwijać dwa razy :v Na poprzednim romie ta opcja była tam gdzie powinna być
 4. Zaktualizowałem z rana. Gdzieś zniknęła opcja zmiany "stylu przełączników" albo jestem ślepy ?
 5. U mnie to samo jest. Dzieje się tak jak się używa mocno telefonu i bateria leci w oczach a następnie zostawi się go w spoczynku na pół godziny to bateria skacze +30%. Moim zdaniem to jest wina nowszych romów bo na 6.1.21 takich cudów nie miałem nigdy.
 6. Ja jednak wracam do 6.9.15. Na najnowszym romie nie jestem w stanie przekroczyć 3h SOT przy bardziej ograniczonym użytkowaniu
 7. Mój rekordowy wynik SOT na romie 6.9.15. Teraz przesiadłem się na najnowszy i testuje.
 8. Ja to się pierwszy raz spotykam z czymś takim. Póki co poza tym nagłym wzrostem baterii z 12% do blisko 40% bateria trzyma okej póki co. Jeżeli będzie się to powtarzało cały czas to wracam do poprzedniego softu bo to ewidentnie jego wina, na wcześniejszych nie miałem nigdy takiego czegoś.
 9. Wczoraj wgrałem najnowszy 6.10.13 i takie oto cuda z baterią się dzisiaj działy.
 10. Ja wyciągnąłem maks 4h SOT przy włączonym wifi, GPSie, kilkadziesiąt smsów dziennie, kilkanaście minut rozmowy dziennie i ekran na jakieś 30% jasności.
×
×
 • Create New...