vista2302

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About vista2302

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4c, Mi5, Mi6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, mam pytanie odnośnie działania baterii w Waszych Mi6 na LOS. Mam taki problem, że bateria po kilku ładowaniach od instalacji nowego ROMu trzyma bardzo krótko (instalacja na czysto). Chwilę po instalacji systemu telefon potrafił osiągnąć okolice 5h SOT, natomiast po 2-3 dniach czas nagle spada do 1-1,5h. Po kolejnej instalacji ROMu znowu jest super przez chwilę i później znowu problem... Dodam, że na przestrzeni tego okresu cały czas miałem zainstalowane te same aplikacje i niczego nie zmieniałem w ustawieniach. Ktoś wie w czym może być problem? Czy Wy też się z tym zmagacie? A tak z innej beczki, udawało Wam się zainstalować OpenGaaps przy LOS 15.1 na Mi6? U mnie za każdym razem po instalacji nie startował system. Udało się dopiero przy MindTheGapps. PS. TWRP - oficjalna najnowsza wersja, firmware fw_sagit_miui_MI6Global_V10.0.1.0.OCAMIFH_1f4296c44e_8.0
 2. Hej Od jakiegoś czasu Mi5 ładuje baterię tylko oryginalną ładowarką z QC3.0. Podłączając telefon do jakiejkolwiek innej ładowarki (np. 2.1A 5V) telefon widzi podłączone źródło zasilania, ale bateria jest tylko podtrzymywana (po całej nocy ładowania jest tyle samo % baterii). Po podłączeniu telefonu do Mi Powerbanka lub do innej słabszej ładowarki powoduje, że telefon tylko się szybciej rozładowywuje. Problem występuje na chyba każdym systemie (testowałem na stablinych romach miuipolska z androidem 6 i 7, RR oraz na najnowszym LineageOS). Reasumując, telefon ładuje się tylko na oryginalnej ładowarce, z każdą inną jest problem. Czy spotkał się ktoś z takim problemem?
 3. Cześć, mam pytanie odnośnie GPS. Włączając Google Maps czy endomondo lub jeszcze coś innego co używa GPS, raz na 2-3minuty zrywa połączenie gps i muszę czekać ok. minuty na ponowne wyświetlenie poprawnej pozycji. Taki problem jest już od x wersji miui oraz CM13.1 od TS. U Was też takie cuda się dzieją? Jeśli tak to której a wersji wstecz poprawnie działa gps. Bardziej od nowszej wersji systemu interesuje mnie poprawne działanie telefonu.