Jump to content

karolp1993

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

karolp1993's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dzięki za info. W takim razie pewnie pokusze się o instalacje miuipolska.
 2. Cześć. Czy ktoś może ma soft miuipolska i płaci zbliżeniowo aplikacją ipko? Obecnie mam global rom i strasznie wkurza mnie to że nie ma powiadomień SMS na AOD. Rozważam odblokowanie bootloadera i wrzucenie miuipolska ale obawiam się że płatności zbliżeniowe w ipko przestaną działać. Niestety mój bank nie obsługuje podpięcia karty pod Google Pay.
 3. Witam. Mam opaskę wersji 0.1.3.x, zrobiłem update z poziomu Gadgetbridge. Opaska się zrestartowała, wszystko się powiodło, opaska reaguje na klikanie przyciskiem (zmieniają się funkcje), lecz nie jest widoczna via bluetooth i nie można się z nią połączyć, ani MiFitem ani Gadgetbridge. Może ktoś ma jakiś pomysł? Wrzuciłem font Mili_pro.pl.ft i fw b4s_0.4_Pon12.03_S_Mili_pro. EDIT: Nieważne, już działa
 4. Z tym "dobrym leżeniem w ręce" to bym polemizował. Już same gabaryty sprawiają że nie trzyma się go zbyt pewnie, do tego gładka tylna obudowa sprawia że przynajmniej mnie i osobom z mojego otoczenia które miały styczność z moim egzemplarzem telefon często wyślizgiwał się z dłoni. Wcześniej miałem Moto G w której tylne plecki były plastikowe z powłoką matową i to było super. Inna sprawa, jak ktoś wspomniał, wstawki na dole i na górze. Raz telefon mi upadł z 30 centymetrów na kafelki - pęknięte szkło ochronne i zdeformowana krawędź górnej wstawki. I jedna sprawa która mnie trochę irytuje - przy naciskaniu na krawędzie ekranu widać że pracuje i rusza się. Nie sprawia to zbyt dobrego wrażenia.
×
×
 • Create New...