Jump to content

czarnyblack

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by czarnyblack

 1. I faktycznie to poprawi czas pracy na baterii? Dlaczego w takim razie oficjalny global jest mniej wydajny? Dość dziwne. Później aktualizacje tego dev trzeba ręcznie ogarniać? To jest nieoficjalny ROM?
 2. Mam obecnie MIUI 7.5.4.0 i telefon przy normalnym użytkowaniu ledwo ponad dzień wytrzymuje. Czyli po downgrade będzie ten czas pracy wydłużony?
 3. Powiedzcie mi, czy jest opcja żeby przy powiadomieniach z messengera na pasku powiadomień pokazywały się całe wiadomości? Mi jak ktoś napisze kilka wiadomości, to pojawia się tylko część pierwszej i koniec. Druga sprawa, to na stronie internetowej którą przeglądam dosyć często wyskakują mi co chwilę reklamy. Przeglądarkę mam chrome i muszę adblocka jakiegoś dodać czy coś w ten deseń? Na Lumii 920 nie miałem żadnych reklam, nawet nie wiedziałem, że w ogóle tam są. I jeszcze czy da się wyłączyć podpowiedzi przy wpisywaniu tekstu w sms, albo właśnie w messengerze?
 4. I o co chodzi z tym LTE 800? To jest ta częstotliwość nowa, która ma być kiedyś tam wprowadzona w Polsce?
 5. Zamówiłem Redmi Pro 3s 3/32 od Goldway. Zobaczymy ile to warte.
 6. Co do tych telefonów jeszcze, cholernie ważna jest też stabilność systemu, bo jak np. GPS będzie mi świrował w momencie jak będę potrzebował nawigacji, albo jakieś losowe restarty systemu, albo wyłączające się apki, to totalnie dyskwalifikuje wtedy ten telefon. Coś czuję, że każdy będzie sobie chwalił, to co ma.
 7. Kolega napisał i w moim przypadku wygląda to dokładnie tak samo, nie gram w żadne gry. Tylko messenger, połączenia, internet i od czasu do czasu muzyka. W MI4 podoba mi się na maksa wygląd, oraz to że był kiedyś flagowcem, także zakładam że jakość wykonania jest lepsza. W Redmi, z tego co zdołałem wyczytać, to nie warto dopłacać do wersji PRO, a wcześniej właśnie prawie już ją kupiłem. Z tymi 3 gigami RAM, to prawda? Że procek tego nie uciągnie? Widziałem porównanie procka z Redmi (chyba to był Snapdragon 616) i MI4 i praktycznie łeb w łeb szły w teście prędkości. Ile faktycznie MI4 wytrzymuje na tej baterii, a ile Redmi?
 8. Chciałem zakładać taki sam temat, ale widzę że już taki założyłeś także chętnie poczytam odpowiedzi. Dla mnie jedyną rzeczą przez którą się waham to jest bateria w redmi 3, o większej pojemności. Gdyby mi4 ją miał to pewnie brałbym mi4. Swoją drogą jak już ktoś napisze co lepiej brać, to może od razu ktoś poleci jakiś sklep inny niż allegro? Słyszałem jakieś dziwne opinie o xiaomi.com.pl. W przypadku redmi 3 3/32 prawdą jest, że ten procek nie uciągnie 3 giga? W sensie, że i tak zużyje dużo mniej tej pamięci? Widziałem na necie, że wersja z prockiem snapdragon 430 wypadla lepiej w porównaniu do 616 - minimalnie, ale jednak lepiej. MI4 wygląda ciekawie, ale faktem jest to, że i tak telefon nosi się w etui i za dużo z tego wyglądu się nie uświadczy.
×
×
 • Create New...