Jump to content

pawrocek

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About pawrocek

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej. Używałem Redmi 2 z zestawem BT. Włączałem zestaw, wykrywał telefon, synchronizował książkę tel. Zestaw sam z siebie obsługuje wybieranie głosowe i po wciśnięciu słuchawki pytał do kogo chcę dzwonić i dzwonił a po przejściu na multimedia odtwarzał muzykę z telefonu. Teraz zmieniłem telefon na Redmi 6 i same problemy. Po włączeniu książka zawiesza zestaw i nie chce się zsynchronizować. Jak wyłączyłem pobieranie książki to wybieranie głosowe nie działa i zestaw nawet nie pyta do kogo chcę zadzwonić. Muzyki też nie odtwarza. Właściwie to nie wiem co z tym począć. Czy to wina nowszego And
 2. Mam dwa takie telefony i tą samą przypadłość na jednym wyświetlaczu zakupionym w komplecie z ramką. Przekładałem elektronikę i wszystkie podzespoły. Wiesza się tylko z tym jednym wyświetlaczem. Zmiana sytemu też nic nie dała. Pozdrawiam.
 3. Zablokowałem telefon przez konto xiaomi i w żaden sposób nie potrafię go odblokować. Telefon w celu aktywacji żąda hasło i nie wiem jakie wpisać. To od konta nie działa. Jak usunąć powiązane urządzenie z konta też nie wiem. Jakieś rady? Cierpliwość cnotą jest. Udało się dopiero po 10 godzinach. Widocznie trzeba trafić na mniejsze obciążenie serwerów Xiaomi i wklepywać hasło do skutku.
 4. Znacie może jakiś kontakt do ich serwisu? Wysłałem im telefon do naprawy. Wycenili koszt naprawy i napisali, ze wyślą naprawiony telefon zaraz po zapłacie. Zapłaciłem im dokładnie miesiąc temu i od tej pory żadnego kontaktu. Na maile nie odpowiadają, Telefon podany na stronie nie działa. Cierpliwy jestem, ale to też ma swoje granice.
×
×
 • Create New...