Jump to content

tiuro

Użytkownicy
 • Posts

  65
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  OnePlus 8T Note 8Pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

tiuro's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

3

Reputation

 1. Poniekąd tak, bo nie uruchomiłem twrp, nie udało mi się żadnej wersji twrp uruchomić, loop... EDIT: Flash vbmeta pomaga na bootloopa i już mam roota magiska Co prawda twrp nie dało się uruchomić, ale teraz to już mniej ważne fastboot flash vbmeta vbmeta.img Dzięki!
 2. Hej, właśnie bootlolader został odblokowany RN8Pro Jak go zrootować? Global 12.0.6, patched boot.img magiskiem nie zatrybił. Może 12.5.3 EU pójdzie w ten sposób lub Indonezja? Próbowałem fastbootem, później już nawet nie pomógł powrót do oryginalnego boot.img, skończyło się na mifalsh, przez to, że już tylko loop był. Nie ogarniam do końca vbmeta.img co z tym ewentualnie trzeba zrobić.
 3. Hej, niestety dodanie konta małoletniego kasowało licznik (pytałem o to wcześniej), ale minął już tydzień na moim koncie i mogę odblokować. Niestety jednak przeżyłem właśnie szok i niedowierzanie, bo chodzi tu Redmi Note 8PRO, który przez to, że jest na Mediateku nie ma MIUI EU. https://miuipolska.pl/wsparcie-od-miuipolska-dla-redmi-note-8-pro-anulowane/ W związku z tym małolat musi zostać na Globalu, ale zastanawiam się skoro już tę zgodę na zdjęcie bootloadera mam, żeby zrootować go po to aby zablokować przynajmniej reklamy na Globalu. Czy zbootowanie twrp przez fastboota i wgranie roota magiska niesie jakieś większe ryzyko uceglenia go na amen (przestroga z powyższego artykułu)? Nastęnie myślałem o AdAway i YT Vanced.
 4. Hej Czy myślicie, że wyłączenie tymczasowo trybu programisty powoduje reset/zatrzymania odliczania godzin? Telefon jest dzieciaka i ma zainstalowany Googlowy Family Link, procedurę wykonałem na moim google account, ale musiałem je usunąć, żeby zalogować jego google account. Czyli przywróciłem na ten tydzień czekania jego konto google, a na family Link jest zablokowany tryb programisty (konto Xiaomi cały czas pozostaje zalogowane). Pewnie jak nie ma trybu programisty nie ma tej opcji dodania konta do weryfikacji pod menu programisty, która jest wymogiem do odblokowania. Stąd moje obiekcje, czy ten tydzień czekania coś da czy jednak tak się nie da i chciałbym to zweryfikować szybciej. Czy ten licznik się aktualizuje, żeby sprawdzić czy godzin ubywa można nazajutrz sprawdzić?
 5. Na liście urządzeń smart. Nie ma go do wyboru. Oczywiście zmieniłem region na China. Automatyzacja nie działa. Nie ma urządzenia, więc nie mogę zrobić reguły np. gdy PM2.5 powyżej 20 włącz tryb manual. Moje urządzenie jest z dystrybucji Europejskiej, niestety.
 6. No nie wiem, jeżdżę głównie po mieście, drogę znam, używam do omijania korków. Używam też czasem Waze, natomiast Google Maps są nie zastąpione jeśli chodzi o estymowanie tras i czasu w korkach w dużym ruchu miejskim. GM ma najlepszy algorytm cały czas poprawiany przez machine learning.
 7. Hej Od wielu tygodni borykam się z problemem zawieszania się aplikacji Mapy Google. Zazwyczaj dzieje się to po odpaleniu nawigacji. Od czasu do czasu działa to lepiej czyli dłużej do zwieszenia, czasem dzieje się to bardzo szybko. Ogólnie jednak nie da się używać tej nawigacji. Myślałem, ze to mój zasyfiony system, ale okazało się, że po czystej instalacji dzieje się to samo. Wobec tego zacząłem szukać. Okazało się, że problem jest znany (tu nas lokalnie nic jednak nie znalazłem) i występuje nie tylko na Mi5. Akurat Mi5 już nie jest aktualizowany więcej (tragedia swoją drogą), ale na forum Xiaomi użytkownicy mówią, że na Stable też to się dzieje /?/ ja używam ostatniej wersji rozwojowej. Czy zna ktoś jakieś obejście? Jakimś obejściem jest używanie Mapy Go, ale nie podoba mi się to w tej apce po odpaleniu odhacza się opcja pokazywania korków (i po każdym restarcie trzeba z powrotem zaznaczyć), nie wiem też jeszcze czy działa z Andorid Auto (muszę sprawdzić). Próbowałem też 1 inną wersję z internetów ze strony chyba apk mirror i to samo.
 8. Hej Czy znalazł ktoś rozwiązanie na brak urządzenia na liście smart device, a co za tym idzie braku możliwości dodania reguł automatyzacji po PM2.5?
 9. Miałem właśnie kupować Note 4X i jest dokładnie ta sama cena dla 5 Plus tj. 149$ w sklepie Goldway (kolor złoty 32 GB) . Z tymże dla wersji China jest i dla 5+ i Note 4X $149 a dla Global cena dla 5+ cena jest $164. Czy mogą być jakieś inne różnice niż ROM, który liczę na to że łatwo podmienię na miui EU lub Global?
 10. Czekaj na zgodę, to prostu brak zgody. Jaki klikniesz go i unlock później na stronach będziesz miał, żebyś czekał lub ewentualne info o odrzuceniu.
 11. http://en.miui.com/thread-510085-1-1.html There's one major issue or bug happened today. I am sure many of you have received approval SMS saying that you have been granted permission to unlock the device but got rejected and device not supported error in Mi Unlocking Tool. Upon checking I found out that applicants from MIUI Global Forum and MIUI China Forum are facing this situation. We are unsure what is the main cause of this bug and we'll consult admin regarding this issue when they're back to work on Monday. If you are facing the problem i mentioned, please do reapply again on the unlocking page. State the real reason you want to unlock without any copy paste. For those who got rejected and there's no reapply option shown on the webpage,please post a thread here and provide complete information (required): Mi Account UID: (https://account.xiaomi.com/) MIUI version: Your device: Screenshot of the unlocking page status (http://en.miui.com/unlock/) Days after application:
 12. u mnie również cofnięto 2 pozwolenia, 1 dostałem dziś w nocy, 2 wczoraj w nocy, oba cofnięte jak teraz sprawdzam na starym koncie nie cofnęli, nadal jestem oczywiście zablokowany BTW. nie da się dawać tego samego numeru telefonu, musi być unikalny
 13. Dodam jeszcze dodatkowe info, które teraz "odkryłem". Próbowałem do tej pory na wersji MiFlashUnlock_1.1.0317.1_en i na niej mam 50% Narzędzie z linku powyżej ściągnięte przed chwilą jest już w innej wersji: MiFlashUnlock_1.1.1111.1_en w tym przypadku nie dochodzę nawet do 50% tylko od razu jest ten błąd od razu po naciśnięciu przycisku 'unlock' Tym co się udało może niech podadzą wersję narzędzia. Mam WIN10 i podgrałem stery z paczki MiFlashUnlock_1.1.1111.1_en
×
×
 • Create New...