Jump to content

darekpro

Użytkownicy
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  3S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

darekpro's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dzień dobry, Czy problem powiadomień to normalna sprawa na tym telefonie/sofcie? bo już nie daje rady... optymalizacje wyłączone, powiadomienia włączone a i tak przychodzą z opóźnieniem, bardzo często po podniesieniu telefonu lub odblokowaniu. Jeśli ktoś ma jakieś sugestię co może być nie tak proszę o pomoc. MIUI Global 12.0.5 Soft
 2. Panie z chińczykami się nie dogadasz możesz go pytać setki razy i i tak ci wyśle to samo, to jest inny stan umysłu... straszni oni są... Wpisałem adres pełny w liniach spółka/firma i ulica dodatkowo na paczkę nakleiłem kartkę z adresem.
 3. Witam ... oszaleję niech mi ktoś wytłumaczy jak mam do ** jasne wcisnąć chiński adres w pole adres w formularzu naszej najlepszej najbardziej nowoczesnej poczty polskie... Jest tam tylko jedna linia i wcale nie długa a adres do chin to: Street Address: Room 705, Building B,Huan Cheng guang chang, Long gang da dao 6483 hao Street: long gang jie dao Na infolinie PP adres ma być w jednej linii...
 4. Mój chyba uwalony po rozpakowaniu od razu problemy w skrócie ni cholerę nie da się go włączyć, chyba dostał w głowę po czujnikach...
 5. Witam Mam pytanie ogólne zmodowana apka jest w zasadzie po to aby można było mieć urządzenia z regionu EU i CHINA w jednym miejscu tak? Przykładowo mam oczyszczacz powietrza 2s wersję EU nigdy tego nie sprawdzałem ale rozumiem że może on zostać dodany tylko do regionu EU? A tytułowy STYJ02YM może zostać dodany tylko do CHINA? Z góry dzięki.
 6. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego zdania Co do postępu z tego co widzę nie ma kombinacji klawiszy do uruchomienia ustawień, zostaje mi załatwieni podwójnego otg abym mógł podłączyć tel do pc i do klawiatury, i po omacku odblokować tel co już robię CHYBA a następnie z górnego menu włączyć tryb transferu plików znam kombinację jak tam się dostać.
 7. Ja pierdziu stoję nie mogę dostać się do Ustawień za pomocą klawiatury, dobra wiadomość jest tak że jestem w stanie otworzyć górne menu i na 99% będę wstanie uaktywnić tryb przenoszenia plików, ale nie mam huba usb ani podwójnego otg. Dlatego kombinuję jak włączyć debugowanie usb .
 8. Na klawiaturze strzałkami, myszką nie realne. Mam osobę z 9T policzy mi menu developerskie to pierwsze rozwiązanie, ale prościej będzie zrobić podłączając tel do komputer i jednocześnie klawiatury, wyskoczy okienko z przełączeniem tryby transferu plików i klawiaturą będzie można potwierdzić.
 9. Chyba jestem w stanie klawiatura podłączoną prze OTG odblokować telefon z pinem, zrobiłem symulację na działającym czyli jestem w stanie dostać się do menu TERAZ przychodzi mi do głowy aby dostać się do ustawień dev i włączyć tryb debugowania USB. Telefon jest czysty oryginalny soft. Wiecie może czy OTG działa z hub'em usb tak aby podłączyć dwa urządzenia? klawiatura i komputer Wydaje mi się że tak by mi było najłatwiej przesyłanie przesyłanie plików z rozwijanego menu u góry. Pytanie czy znajdę odpowiednie skróty na klawiaturze aby dane menu uaktywnić.
 10. W tym trybie telefon zgłasza się jako sideload nie ma dostępu do partycji czy plików w telefonie.
 11. Na moje to nie realne nie wierzę aby xiaomi pozwolili na kopiowanie plików bez żadnej autoryzacji.
 12. Witam Czy ktoś ma pomysł na odzyskanie plików/zdjęć z telefonu 9T, ekran umarł totalnie czarny telefon działa, jest zablokowany na palec. Zapewne ten telefon nie wysyła przez kabel usb-c > hdmi obrazu? Zastanawiam się nad próbą rozpracowania tego z użyciem klawiatury podłączonej przez OTG, ale w praktyce zapewne jest to wręcz niemożliwe... Będę wdzięczny za jakieś porady, jak mi się nie uda odsyłam na gwarancję co zrobić :/
 13. darekpro

  Mi6 czy S7E

  A o Xiaomi Mi Note 2 myślałeś?
 14. Zmodyfikowany może bo syfu nie ma jeśli chodzi o jakiś różne aplikacje zwykły goły soft. Np nokia\microsoft wypuszczali tel z softem który nie był publicznie dostępny a na sprzedawanych tel już był wgrany, ręki sobie nie dam uciąć ale może tutaj jest podobnie.
 15. Właśnie dostałem swojego redmi 3s i w menu jest wersja global 7.5.
×
×
 • Create New...