DyndaS

Użytkownicy
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About DyndaS

 • Rank
  Zaawansowany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też mam ten problem i to tez na wcześniejszych wersjach. Nie wiem czy to jest wada ekranu czy po prostu "ten typ tak ma". Tak czy inaczej takie coś nie powinno mieć miejsca. Np. Używając yanosika, potem mam mocne "prześwity" na niektórych tłach, jakby ekran się wypalał czy coś i potrzebował sporo czasu aby wrócić do normy.
 2. Jeszcze mam do niego dostęp, bo oddałem komuś innemu w rodzinie telefon.
 3. Witam, Posiadałem wcześniej Galaxy S3 i siedząc pod skosem na piętrze gdzie mam komputer jakość rozmów była super. Po zmianie na RN4 niestety w tym miejscu każdy narzeka, że mnie słabo słyszy i po zrobieniu metra w tył wszystko jest ok. Tak się zastanawiam czy mam jakąś wadliwą sztukę czy ten telefon tak ma.
 4. Kyrie... poważnie ? Na bank jak każde inne szkło
 5. Mam ją od wczoraj u siebie, ale nie mam weny aby to obecnie "montować".
 6. Miałem 2% baterii ładuję ją 2h i mam 86%. Używam europejskiej ładowarki xiaomi. Standard? Edit. Do 100% z 2% niecałe 3h
 7. Kupiłem to szkło cafele z tym płynem, który niby maskuje te odstające krawędzie. Powinno mi za 2 tygodnie myślę przyjść, ciekaw jestem jak to się sprawdzi.
 8. Gamonie mi wysłali jakieś złe (inne) i do tego tragicznej jakości. Jutro muszę zadzwonić, bo odpowiedzi na maila się nie udało mi doczekać.
 9. Nikklin wydaje się lekko grubawy, no i mam takie mieszane odczucia odnośnie tych wycięć na dole i górze telefonu.
 10. Ja się jednak pokusiłem i kupiłem to etui o którym mówiłem. Wygląda bardzo ciekawe, a co będzie warte w praktyce to się okaże jak przyjdzie. Potem będę kminił jeszcze nad tym MSVII i Cafele od skośnookich Nikllin w sumie mi się podoba i nie podoba zarazem, stąd mam dylemat.
 11. Witam Zastanawia mnie jak wyłączyć szybko pojedyncze aplikacje z nich wychodząc, bo jak wychodzę strzałką czy kwadratem, to zostają one w tle. No i klikając hamburgera widać, że one tam wszystkie wiszą i z tej pozycji mogę je wszystkie naraz zamknąć krzyżykiem. Jeśli chodzi o smartfony to jestem jednak nie da się ukryć noobem, ale na moim starym smartfonie nie zauważyłem tego problemu co tu. Trochę mnie to drażni, że tak wszystkie aplikacje wiszą mi w tle, a ja nie mogę tych niepotrzebnych zamknąć Jest na to jakiś sposób? PS. Posiadam Redmi Note 4 4/64GB Global Version jeśli to ma jakieś znaczenie.
 12. Znalazłem jeszcze jakieś matowe szkło u skośnookich co ma się niby w ogóle nie palcować. Ogólnie to jakie wreszcie jest to najlepsze szkło? Ważne aby nie było refleksów przy mocnym słońcu. Może faktycznie jakieś matowe szkło czy inny kij. Ważne też aby przy krawędziach dobrze przylegało i się nie odklejało. Czy miał ktoś okazję testować szkło cafele? Niby mają jakiś patent na te boki aby były ładnie doklejone. Jest tam w zestawie jakiś płyn czy coś, który ma temu zaradzić.
 13. Nie chce wyjść na burżuja, ale chyba zamówię z 2-4 etui od skośnookich majfendów