Jump to content

Sebol

Użytkownicy
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Sebol

 1. skąd tyle godzin czekania???? też mam podobną liczbę
 2. Witam, Zasadniczo brak rekacji na prawym dotyku. Dioda działa. Gdy zamienię w ustawieniach funkcje to opcja wstecz na lewym jest ok. Być może to zbieg okoliczności a może fizyczne uszkodzenie bo wystąpiło to dwa lub trzy dni po aktualizacji do wersji 8.12.13
 3. Witam, Czy ktoś używa Taskera na miui 9? Po ustawieniu próbnych profili, nie aktywują się Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 4. Witam. Nowe i nieużywane etui. http://www.aliexpress.com/snapshot/6216157354.html. koszt 40 złoty.
 5. Witam, Stan idealny, folia ochronna na ekranie oraz etui ochronne od pierwszego użycia:). Zestaw z dodatkową baterią oraz z dwiema foliami ochronnymi. Telefon użytkowany przeze mnie jest wypieszczony i dbany:) Jeśli chcesz zdjęcia to śmiało pisz. Zapraszam
 6. rozumiem. inne mogą coś popsuć podczas instalacji jak rozumiem
 7. mam małe pytanie, czy to oznacza ze recovery philz_touch_6.26.7-aries-signed czy jakiekolwiek inne/podobne jest nie dobre do zabaw z romami?
 8. Witam, Do sprzedania będe miał MI4 16 M biały. Wtorek lub środa przybędzie DHL-em. Cena 1650. Możliwa lekka negocjacja ceny.
 9. Na pewno jest za stary. Instalacja miui eng też nie pozostawia złudzeń. Wygląda na to ,że może być coraz więcej takich sytuacji. Biorąc pod uwagę że Mi2s zostanie olane i nie dostanie oficjalnego KK trzeba coś poszukać innego. Na razie testuję WIUI KK.
 10. Wcześniej nie testowałem bo używałem roma pacman oraz CM 11 i działa rewelacyjnie ale chciałem wrócić do miui i zonk.
 11. Witam szanownych kolegów, na miui ostatnim stabilnym oraz piatkowym nie mogę zainstalować notific 2.3.1. Na CM 11 śmiga, Występuje komunikat błąd parsowania. Ta sama instalka na CM 11 instaluje się normalnie. Ktoś może przetestować i dać znać?
 12. Po jakim czasie od momentu zakupu, status na ibuygou z "paid" robi się "on the way"?
 13. Zakupiłem dzisiaj na ibuygou Mi4 16 Gb dhl-em. Zobaczymy co to potrafi:)
 14. Witam, jakie partycje należy formatować w opcjach mount and storage dla recovery philz_touch_6.26.7-aries-signed tak aby postawić nowy system. Czy opcja w tym recovery clean for new rom czy jakoś tak wystarczy ? czy zwykły wipe, dalvik,cache wystarczą?
 15. Mam CM od dwóch dni i dzisiaj zauważyłem problem z szybkim menu, które się uaktywania przesuwając palec po ekranie w dół i klikając w prawym górnym rogu kwadracik. Mianowicie zaznaczając lub chcąc dotknąć przypuśćmy wifi to zaznaczam gps lub coś innego. Klika razy to sprawdziłem. Po restarcie działa. Może to wina launchera KK bo postanowiłem go sobie potestować.
 16. Witam Szanownych kolegów, niech ktoś mi wyjasni dlaczemu mając philz_touch_6.26.7-aries-signed po załadowaniu roma ,w moim przypadku CM 11 na końcu wyskakuje komunikat czy ma być włączone recovery czy nie? o co kaman tu.
 17. Czy miał ktoś kłopot z instalacją gappsów dla CM z jego strony czyli wersja 20140606. U mnie po instalacji nie nie było sklepu google play i innych.
 18. Tak, miui polska 17 stable mozna zainstalować poprzez właśnie recovery 3e. Robiłem już to wielokrotnie w ciagu dnia. Wcześniej znalazłem gdzieś na włoskiej czy portugalskiej stronie miui unbricked ale v 4.0. I tez to samo. Dziękuję raz jeszcze.
×
×
 • Create New...