rychu

Użytkownicy
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About rychu

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 红米手机3 全网通版 时
 1. Głównie na włączonych danych LTE, brak aplikacji spolecznosciowych, kilka rozmow i SMS. W czasie 'aktywnego ekranu' intensywne korzystanie z aplikacji sieciowych, na wygaszonym Tidal.
 2. Do endomondo mam starego Ace 2 ale ostatnio dla testu zabrałem Redmi 3 i poprawiłem swoje rekordy . Trasa, jedno okrążenie wokół jeziora ma 6 km, na Redmi przebytą trasę wyrysowało idealnie, dokładnie tak jak w szajsungu jednak przebyty dystans = 7 km. Często korzystam z nawigacji Google i yanosika i tu do działania nie mam żadnych zastrzeżeń.
 3. Mam xiaomi.eu, globala nie testowałem.
 4. U mnie na 6.8.11 jest to samo, wybudzenie to jedna ciągła niebieska krecha ;), wróciłem po 2 dniach na 6.8.04 z backupu i tam przy tych samych zainstalowanych aplikacjach i identycznej konfiguracji działa OK, statystyki z 6.8.04 podałem na poprzedniej stronie.
 5. Moje statystyki z 6.8.04, powoli przymierzam się do 6.8.11 acz z lekką nieśmiałością co by nie popsuć W statystykach dużo internetu ( chrome) , trochę jazdy z nawigacją google i yanosik, trochę muzyki (tidal) i rozmów. Nie używam aplikacji społecznościowych. Telefon w ciągu ostatniego tygodnia ładowałem 2 razy, do działania wifi, danych komorkówych, rozmów, gps itp. nie mam uwag.
 6. Lub wyniki w wyszukiwarce forumowej po wpisaniu " problem ze slepem play"
 7. A to czasem nie jest przyczyną: "Karty prepaid nadal są dostępne w sprzedaży w sklepach i kioskach ale nieaktywne. Decydując się na ich zakup trzeba i tak udać się do operatora.... Od 25 lipca br., przy kupowaniu kart przedpłaconych telefonii komórkowej jesteśmy bowiem zobligowani do podania danych osobowych..."
 8. Kilka dni temu pisałem: " Poległem Mam Redmi 3 z 7.1 (stabilna) 7.1.3.0(LHPCNCK), operacja w MiUnlock kończy się komunikatem " not connected to Mi phone". Przy próbie wgrania chińskiego dev MiFlashem jest podobnie. ... " Telefon podłączony do kompa (zwykłe podłączenie), był bez problemu wykrywany a za chiny nie chciał współpracować w trybie download, nic nie dało wol + i power, wybranie download i podłączenie do kompa, nie działał sposób z zainstalowanym ADB/Fastboot i podłączonym tel w trybie fastboot: "... wpisujemy "fastboot reboot" ale nie wciskamy entera - trzymamy vol + i vol- a następnie wciskamy w pc enter ...". Odblokowanie bootloadera i cała dalsza operacja z wgraniem docelowego romu przebiegła bez problemu po zastosowaniu " adb reboot edl " Telefon włączony normalnie podłączony do kompa, odpalony adb ( u mnie wcześniej zainstalowany Minimal ADB and Fastboot), w konsoli " adb devices " następnie " adb reboot edl " .
 9. Też tak myślę, wspomniałem o tym tylko, aby autor tematu wiedział co może go zaskoczyć nie chcę mu mieszać moim problemem. Jego wersja miui powinna działać bez problemów.
 10. Mam Redmi 3 MIUI by xiaomi.eu 7.1 (stabilna) 7.1.3.0 (LHPCNCK) i nie mam problemów z wykonywaniem i odbieraniem połączeń. Dane komórkowe też śmigają bez zastrzeżeń. Mam za to mega problem z odblokowaniem bootloadera, telefon nie wchodzi w tryb download, niby po wykonaniu procedury jest czarny ekran ale komp nie widzi telefonu. Tryb fastboot działa bez problemu, próbowałem przejść w download z fastboot na podpiętym usb i też klapa, telefon zmienia tło na czarne ale nie jest wykrywany. Więc może lepiej odeślij bojak trafisz na " uparciucha" jak mój to zgłupieć całkiem można Powrót do ustawień fabrycznych nic nie daje?
 11. Tylko ten " Redmi 3 Latest China Developer Version ", wyglądało mi to na problem sprzętowy a nie związany z romem więc nie kombinowałem z innym. Który jeszcze przetestować? Odpocznę chwilę od flashowania bo jeszcze głupot narobię taki mam mętlik telefon z aktualnym 7.1.3.0 chodzi bardzo dobrze, tylko jak zwykle nie mogę mieć po prostu takiego "jak ze sklepu", za kilka dni wrócę do tematu, forum oczywiście śledzę, pozostaje czujny w temacie.
 12. Sprawdzałem na MiFlash 2015.10.28.0 i 2016.04.01.0 (64bit). Windows 7 Home Premium 64 bit. Kable sprawdzałem różne, porty zmieniałem - wtedy w programie zmieniało się np na COM30.
 13. W trybie download po kliknięciu "Refresh" miflash wyświetla COM10, po kliknięciu "Flash" wywala na czerwono " Urządzenie dołączone do komputera nie działa. 0x8007001f:ReadDataPacked id 13, offset 0x001000, length 4096.
 14. Poległem Mam Redmi 3 z 7.1 (stabilna) 7.1.3.0(LHPCNCK), operacja w MiUnlock kończy się komunikatem " not connected to Mi phone". Przy próbie wgrania chińskiego dev MiFlashem jest podobnie. Windows 7 64, telefon przy zwykłym podłączeniu wyświetla w systemie jako Redmi 3, w trakcie operacji przy podłączeniu w trybie fastboot wywala wspomniany wyżej komunikat, jest tak samo niezależnie od poradnika: " Kompedium wiedzy Redmi 3 - rom, root, recovery, bootloader, faq", " Instalacja MIUI 2016 " i oczywiście z tego tematu. Pozostaje poszukać innego kompa bo raczej wszystko robię zgodnie z instrukcjami i klapa.