asambler

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About asambler

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poszukuje do kupienia dolny wirnik do oczyszczacza Air Purifier 2.
 2. Witam. Przykra sprawa. Nie wiadomo jak i kiedy urwały mi się aż trzy łopatki z dolnego wirnika. Silnik chodzi, reszta działa, więc urządzenie nadaje się dalszej pracy. Muszę wymienić tylko dolny wirnik. Niestety oczyszczacz kupiłem w Chinach w czasach kiedy garstka ludzi tutaj wiedziała jak poprawnie wymawia się Xiaomi. Oficjalna dystrybucja nie chce mi przyjąć urządzenia, a ogólnodostępnych cześć nie ma. Prośba czy ktoś ma, lub może mi sprzedać taki wirnik lub niedziałający egzemplarz Xiaomi Air Purifier 2? Ewentualnie polecić jakiś serwis, który jest w stanie naprawić lub sprzedać mi taką cześć. Pilna sprawa. Dziękuje za ewentualną pomoc.
 3. Hey. Kupiłem tego redmi 4 dla taty a tam tylko angielski i chinski soft. Wiecie moze kiedys bedzie polska wersja?. Telefon wszedl w listopadzie a nadal nie ma?
 4. Dzięki wielkie. Ostatecznie kupiłem na gearbest. Urządzenie już przyszło i jestem póki co zadowolony. Jedno pytanie. Ustawiłem timery on/off i niestety urządzenie nie uruchamia się i nie wiem dlaczego. Korzystam z najnowszej wersji Mi home. Ktoś miał taki problem? Dodam, że mam też Yeelight i tam timery chodzą bez zarzutów, choć inna aplikacji obsługuje lampkę.
 5. Hey. Czy aktualnie można kupić to urządzenie w Polsce? Szukałem wszędzie ale poległem.
 6. Hey. Podobny problem. Własnie przestały mi działać klawisze. Nie wiem czemu, ekran działa bez zarzutów. Na szczęście nowa nakładka MIUI 8 dodaje "Asystenta dotyku" gdzie na ekranie pojawia się dodatkowu przycisk pod którym mamy powielenie funkcji klawiszy funkcyjnych plus extra 2. Wiem, że to nie rozwiązuje problemu w pełni, ale na razie spełnia swoją funkcję. BTW. Czy ktoś wie jak naprawić te klawisze? Dziś nieoczekiwanie przyciski zaczęły działać przez chwilę i teraz znowu przestały. Ciekawe.... jakieś pomysły??