Jump to content

Papoodrock

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Papoodrock

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  POCO X3 NFC

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Masz kółeczko, a chcesz liczbę przy aplikacji? Jeśli tak: aplikacja "ekran główny" Jest tam opcja: " Panel powiadomień" -> wybierasz "Numer"
 2. Changelog w telefonie bardzo lakoniczny: System Optymalizacje i poprawki, a także aktualizacja tłumaczeń. No i chyba odpuszczę tę aktualizację. Chyba, że ktoś zrobi i podzieli się spostrzeżeniami.
 3. Też mam takie wrażenie. Bateria szybciej schodzi na tym romie niż na globalu. Edit: To całe "ultraoszczędzanie" też wygląda mi na ściemę.
 4. Ajajaj Wy Starzy Wyjadacze. Zero wyrozumiałości dla nas, amatorów. Robiłem według jednego z poradników i albo nie zauważyłem tam tej sugestii, albo jej tam po prostu nie było. Wujek google pomógł, ale strachu się najadłem, bo o zbrickowanych telefonach aż huczy...
 5. Zainstalowałem i... pot wyszedł mi na czoło. Po instalacji romu telefon uruchamiał się tylko do twrp. Nazwy wszystkich katalogów to były "krzaki". Pomogło "format data". To dla tych którzy będą się mierzyć z podobnym problemem. Po tej akcji ikstrójka śmiga. (chociaż wydaje mi się, że na globalu bateria dłużej wystarczała?)
 6. Witam serdecznie. Jestem użytkownikiem Redmi Note 7. Przymierzam się do kupna czegoś nowego, ale... Zauważyłem (u znajomych), że nowe telefony ze stajni Xiaomi mają teraz dialer googla (omg) i nie ma w nim nagrywania rozmów. Ze względu na specyfikę pracy, opcja automatycznego nagrywania rozmów jest mi niezwykle pomocna. Stąd pytanie: Czy jakiś nowy model Xiaomi posiada dialer z nagrywaniem? Jeśli tak, to jakie modele?
 7. Bootloop powiadasz? Nic dziwnego, że zniknął... Czekam z nadzieją, że wkrótce coś się pojawi...
 8. Dzięki Orjon za danie znaku życia w dziale Redmi 7. Kurcze, gdybym wcześniej wiedział, że Redmi 7 jest tak niepopularny, to bym dopłacił te parę stów do NOTE-a...
 9. Tygodnie mijają i nic się w dziale Redmi 7 nie dzieje. Link to stabilnego ROMU nie działa, a tygodniowe MIUI dla Redmi 7 wciąż puste. Dlaczego ten model jest traktowany tak po macoszemu? Czyżby był aż tak niepopularny?
 10. Kiedy polskie MIUI dla Redmi 7? Proszę choćby o orientacyjny czas oczekiwania (tydzień, miesiąc?). Mam już pozwolenie na odblokowanie, ale wstrzymuję się do pierwszego MIUI na siódemkę. Edit: Nawet stabilna wersja na Redmi 7 odsyła mnie do linku, który nie istnieje.
 11. "Przypisania konta w Stanie odblokowania Mi"? Wiem, że to pewnie skrót myślowy, ale nie ogarniam o co Ci chodzi z tym stwierdzeniem. Jak przypisać konto w stan odblokowania??? MiUnlock mówi mi dziś że pozostało 333 godzin. Mniej niż wczoraj. Czy to oznacza, że procedura przyznawania pozwolenia jest w toku? I oczywiście dziękuję za wcześniejsze odpowiedzi Orjon.
 12. Nie jestem ekspertem od MIUI. Zawsze robię tutoriale krok-po-kroku. Ten o odblokowaniu telefonu mówi, aby na en.miui.com w zakładce settings wybrać urządzenie. Podejrzewałem, że to od tego momentu liczone są godziny na przyznanie zezwolenia na odblokowanie bootloadera. Kiedy próbuję odblokować telefon aplikacja zwraca odpowiedź, że nie upłynęło ileś-tam-set-godzin. Czy to znaczy, że jeśli w w/w zakładce mam teraz zaznaczonego Redmi 7 NOTE (bo nie można nie wybrać niczego), to czas płynie od momentu zapisania ustawień?
 13. Witam. Roztrzaskał mi się mój stary Redmi 3. Roboczy telefon. Żal, bo wciąż działał - i to rewelacyjnie. Nie myśląc wiele wpadłem na stronę kom******ika i bez zawahania kupiłem Redmi 7. Tani, (w promocji 599zł), 4000mAH. Tego mi trzeba do pracy. ALE! Redmi 3 (i większość telefonów Xiaomi jakie posiadam w rodzinie) są odblokowane. Z Miui Polska. Więc w te pędy zalogowałem się na moje konta Xiaomi, aby poprosić o wydanie zgody na odblokowanie bootloadera. I tutaj pierwszy szok. Na liście urządzeń NIE MA REDMI 7!!! Redmi 7 NOTE i owszem, ale to chyba nie to samo... Jak odbloko
 14. Dziękuję Wam za wyczerpujące odpowiedzi. Jeśli temat jest bez sensu, to proszę go zamknąć. Dowiedziałem się wszystkiego czego trzeba. Dla niektórych (jak Acid) to pewnie chleb powszedni, dla mnie było to duże zdziwienie. Nie sądziłem bowiem, że występują takie różnice w sofcie, jak zablokowany i scrakowany bootloader. Nie potrafiłem sobie wytłumaczyć po co ktokolwiek miałby go łamać, tylko po to, aby chwilę później sprzedać telefon. No nic, czegoś nowego się nauczyłem. Dzięki, za informacje.
×
×
 • Create New...