Papoodrock

Użytkownicy
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Papoodrock

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bootloop powiadasz? Nic dziwnego, że zniknął... Czekam z nadzieją, że wkrótce coś się pojawi...
 2. Dzięki Orjon za danie znaku życia w dziale Redmi 7. Kurcze, gdybym wcześniej wiedział, że Redmi 7 jest tak niepopularny, to bym dopłacił te parę stów do NOTE-a...
 3. Tygodnie mijają i nic się w dziale Redmi 7 nie dzieje. Link to stabilnego ROMU nie działa, a tygodniowe MIUI dla Redmi 7 wciąż puste. Dlaczego ten model jest traktowany tak po macoszemu? Czyżby był aż tak niepopularny?
 4. Kiedy polskie MIUI dla Redmi 7? Proszę choćby o orientacyjny czas oczekiwania (tydzień, miesiąc?). Mam już pozwolenie na odblokowanie, ale wstrzymuję się do pierwszego MIUI na siódemkę. Edit: Nawet stabilna wersja na Redmi 7 odsyła mnie do linku, który nie istnieje.
 5. "Przypisania konta w Stanie odblokowania Mi"? Wiem, że to pewnie skrót myślowy, ale nie ogarniam o co Ci chodzi z tym stwierdzeniem. Jak przypisać konto w stan odblokowania??? MiUnlock mówi mi dziś że pozostało 333 godzin. Mniej niż wczoraj. Czy to oznacza, że procedura przyznawania pozwolenia jest w toku? I oczywiście dziękuję za wcześniejsze odpowiedzi Orjon.
 6. Nie jestem ekspertem od MIUI. Zawsze robię tutoriale krok-po-kroku. Ten o odblokowaniu telefonu mówi, aby na en.miui.com w zakładce settings wybrać urządzenie. Podejrzewałem, że to od tego momentu liczone są godziny na przyznanie zezwolenia na odblokowanie bootloadera. Kiedy próbuję odblokować telefon aplikacja zwraca odpowiedź, że nie upłynęło ileś-tam-set-godzin. Czy to znaczy, że jeśli w w/w zakładce mam teraz zaznaczonego Redmi 7 NOTE (bo nie można nie wybrać niczego), to czas płynie od momentu zapisania ustawień?
 7. Witam. Roztrzaskał mi się mój stary Redmi 3. Roboczy telefon. Żal, bo wciąż działał - i to rewelacyjnie. Nie myśląc wiele wpadłem na stronę kom******ika i bez zawahania kupiłem Redmi 7. Tani, (w promocji 599zł), 4000mAH. Tego mi trzeba do pracy. ALE! Redmi 3 (i większość telefonów Xiaomi jakie posiadam w rodzinie) są odblokowane. Z Miui Polska. Więc w te pędy zalogowałem się na moje konta Xiaomi, aby poprosić o wydanie zgody na odblokowanie bootloadera. I tutaj pierwszy szok. Na liście urządzeń NIE MA REDMI 7!!! Redmi 7 NOTE i owszem, ale to chyba nie to samo... Jak odblokować ten telefon? Wszedłem na forum, aby poczytać i tu kolejny szok: nie ma działu Redmi 7!!! WTH? Czy ten telefon jest aż tak słaby, że nikt go nie zauważył? Proszę o poradę w związku z ewentualnym odblokowaniem.
 8. Dziękuję Wam za wyczerpujące odpowiedzi. Jeśli temat jest bez sensu, to proszę go zamknąć. Dowiedziałem się wszystkiego czego trzeba. Dla niektórych (jak Acid) to pewnie chleb powszedni, dla mnie było to duże zdziwienie. Nie sądziłem bowiem, że występują takie różnice w sofcie, jak zablokowany i scrakowany bootloader. Nie potrafiłem sobie wytłumaczyć po co ktokolwiek miałby go łamać, tylko po to, aby chwilę później sprzedać telefon. No nic, czegoś nowego się nauczyłem. Dzięki, za informacje.
 9. Mówisz, że jeden z nich był używany? Też na to wpadłem. Obejrzałem je BARDZO dokładnie. Oba. Żadnych śladów, oryginalne naklejki z tyłu i z przodu. Nie wiem czy ktoś zadałby sobie tyle trudu, aby sprzedać używany telefon. Może istnieje inna metoda (niż wizualna) na sprawdzenie czy odblokowany telefon był nowy?
 10. Może jeszcze bardziej to wyjaśnię. Kupiłem 2 x Redmi 4 Pro 32GB. Jak mówiłem, identyczne. Nawet kolor. Na jednym z nich udało mi się zainstalować MIUI Polska, a na drugim nie. Metoda opisana powyżej.
 11. Dziękuję Acid za szybką odpowiedź. No właśnie myślałem że bootloader jest zablokowany, ale jak wynika z mojego opisu, pierwszy telefon ma już polskie MIUI ściągnięte z miuipolska.pl. Śmiga aż pięknie! Wszystko poszło jak po maśle, stąd moje pytanie: czy to możliwe, że część Redmi 4 PRO wychodzi z odblokowanym bootloaderem, a część z zablokowanym?
 12. Witam. Zakupiłem z aukcji Allegro 2 identyczne telefony. Od tego samego sprzedającego. I przyszły. Dwa identyczne modele. Redmi 4 Pro/Prime 32GB. Po włączeniu identyczne rozłożenie ikon. Wszystko IDENTYCZNE. No więc zabrałem się za instalację MIUI Polska. Cyk w tryb Fastboot. Odpalony Fastboot na PC. Potem: fastboot flash recovery twrp.img i chwilę później już instalowałem update.zip. Biorę drugi telefon. Robię to samo. I niespodzianka! Po próbie instalacji twrp.img program zwrócił komunikat, że telefon jest zablokowany przed flashowaniem! Czy to możliwe? Tzn. widzę, że możliwe. Ale jak??? I jeszcze ważniejsze pytanie: czy teraz muszę znowu pisać do Chińczyków prośbę o odblokowanie telefonu? Już to raz przechodziłem z moim Redmi 3.
 13. Fyme. Nie mogąc znaleźć archiwum w międzyczasie zainstalowałem przetłumaczony przez Ciebie ROM dla v987 zrobiony przez LEWA. Chłopie! Dobra robota!!!! Co za rewelacyjnie wyglądający OS. Ładniejszy niż oryginalne MIUI, którego szukałem. Czy to jest zmienione MIUI czy osobna wersja androida? W sumie nieważne. Wygląda powalająco. Mam nadzieję, że będzie dobrze działać na telefonie, tzn. bez zwiech i problemów. Czas pokaże. Jeszcze raz dzięki!
 14. No ja rozumiem. Ostatnia wersja to 4.8.29 i finito. Koniec wsparcia, za stary telefon. Ale skąd można ściągnąć tę polską wersję. Znasz może jakieś archiwum?