Jump to content

vPablo

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  HTC Desire X

vPablo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Czyli podsumowując robię kopię. W twrp pełny reset i z pliku z najnowsza wersja czystą instalacja. Czy może być to stare twrp?
 2. Hej, Mam wersję oprogramowania jak w poniższym pliku. Proszę o informację jak w szybki sposób mogę dokonać aktualizacji do najnowszego softu. Najlepiej bez konieczności czyszczenia wszystkiego w twrp.
 3. Mam to samo. Jaką masz dokładnie wersję telefonu oraz zainstalowanego softu? Ktoś może coś pomóc w tej kwestii? Xiaomi Redmi Note 3 3/32GB (kenzo) - Miui Version: 6.12.1 (MIUI8) - Global Dev. PS. Ostatnia aktualizacja OTA nie pomogła.
 4. Hej, w moim Redmi Note 3 Pro 3/32GB po podłączeniu słuchawek, osobę do której dzwoni (lub ona do mnie) słyszę doskonale. Problem polega na tym, że nie działa się mikrofon z zestawu tylko ten z telefonu. Natomiast w aplikacji dyktafon działa ten ze słuchawek. Posiadam najnowszy Miui Global Dev. Jakieś porady jak rozwiązać problem? Wczorajsza OTA nic nie zmieniła.
 5. Hey, mam już telefon Xiaomi Redmi Note 3 Pro ( 2GB ram, Snapdragon) i zgodę na odblokowanie. Nie jestem w stanie zweryfikować oryginalności systemu i możliwości odblokowania na nim BL. Będę wdzięczny za pomoc czy ta wersja softu się do tego nadaje, czy muszę wgrać przez updater: 1) global stable 2) global dev 3) china stable 4) china dev
 6. Witam Wszystkich. To mój zrzut z obecnego telefonu. Czy po przesiadce na Mi4C będę zadowolony z baterii?
×
×
 • Create New...