Jump to content

Domek234

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 5X

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Domek234's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Year In Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. Domek234

  MIUI 8.7.12

  @waldi1972 @Lukaszczyk a mieliście może problem z przywracaniem chmury xiaomi ? Od ponad godziny nie chca mi się pobrać aplikacje :/ ciągle wszystkie mają status oczekujące ?
 2. Domek234

  MIUI 8.7.12

  widzisz, że @Lukaszczyk miał ten sam problem coś nie działa tak jak powinno :/
 3. Domek234

  MIUI 8.7.12

  nie dało rady kazał zalogować się do konta przez internet, zdjąłem hasło z wi-fi w domu połączyłem zalogowałem (na stronie logowania już klawiatura działała) i już dobrze działa. Ofc siec znowuzabezpieczona XD
 4. Domek234

  MIUI 8.7.12

  po resecie miałeś problem z nie pojawiającą się klawiaturą? nie mogę połączyć się do żadnego wi-fi bo nie ma jak wpisać hasła ...
 5. Domek234

  MIUI 8.7.12

  ale czy to nie oznacza utraty danych wszystkich ?
 6. Domek234

  MIUI 8.7.12

  Mi5X aktualizacja przez OTA (wybrałem plik zip) niestety po włączeniu telefonu nie da się wpisać pinu. Ekran co chwile gaśnie i blokuje telefon robi to tak szybko, że nie ma szans na wpisanie pinu. Po długim przytrzymaniu przycisku blokady pojawia się menu wyłącz /reset i tu już ekran nie gaśnie. Ktoś miał taki problem wie co począć ?
 7. Nie miałem takiego problemu jednak myślę, że napisanie jaki masz soft mogłoby przyspieszyć ewentualną pomoc
 8. Krótka odpowiedź MOCOLO nie jest idealnie, ale jest dobrze
 9. Czy jest to normalne, że telefon nie widzi żadnych aktualizacji od softu 8.3.15 ? Próbowałem coś wyczytać przy wątkach dotyczących poszczególnych wyższych wersji ale nic tam nie było zaprzestaniu wydawania oprogramowania do modelu Mi5X.
 10. Mam podobny problem co @Grzegorz B jednak ponowne ściągnięcie i zmiana nazwy pliku nic nie dały. TWRP ładnie instaluje wszystko, czyszczę cache klikam reboot i wszystko co widzę to logo mi i na dole napis android. Czekałem już po 40 min. Instalowałem już chyba 3 razy, za każdym razem w mount zaznaczone system i firmware. Pomocy co jeszcze mogę zrobić ? Próbowałem też wgrać inny soft https://miuipolska.pl/forum/topic/28767-rom-unlocked-mi-5x-android-one-port-rom-71-n2g47h-7823/ ale to samo tylko tym razem napis android one i nic więcej.
 11. Mam taką samą sytuację jak @Sawik dodałem telefon do konta i teraz pytanie trzeba czekać 72h (jeśli tak to czy można normalnie korzystać z telefonu przez ten czas)? Czy trzeba coś jeszcze zrobić np. na koncie Mi?
 12. dzięki u mnie zadziałał sposób od @wojtekmarchewka <3 temat do zamknięcia
 13. Czy ten sposób http://en.miui.com/thread-753360-1-1.html sprawdzi się na rom miui 8.5.15.0 (NDBCNED) stable? Czy jest ryzyko "uceglenia" telefonu ? Czy w ogóle ten sposób będzie działać bez odblokowanego bootloadera ?
×
×
 • Create New...