Jump to content

fido

Użytkownicy
 • Posts

  233
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by fido

 1. Czyli jest już możliwość wgrania twrp do Mi11 Lite 5G ? czy dopiero będzie ? Jeśli jest jakiś poradnik to gdzie szukać ?
 2. Mam Mi 11 Lite 5G z oryginalnym softem, czy jeśli wgram ten soft i by mi się nie spodobał mogę wrócić do oryginału w bezpieczny sposób ? Jeśli wgram ten soft mogę przywrócić jakoś aplikacje które teraz mam wgrane ? Czy ten soft informuję jak pojawi się nowsza wersja ? Ta wersja softu jest najnowsza ?
 3. Też mam tą wersję w zegarku i wgraną wersję Zeep Mod 6.7.1 i wszystko działa bez problemu. Zegarek co jakiś czas aktualizuje gps, pokazuje kto dzwoni, sms'y i powiadomienia z innych aplikacji.
 4. Modowana Zepp najnowsza. Testowałem różne wersji i cały czas tak samo.
 5. Wszystko ustawiono wg.schematu, ale połączeń przychodzących nie ma takich ustawień. Przełącznik nie ma znaczenia czy jest ustawiony na on czy off i tak zawsze wraca 3s.
 6. No właśnie jak mam tak ustawione to są opóźnienia czasami jest wszystko ok. Problem jest także jak zmienię na 0s. i ponownie wejdę w aplikację to i tak pozostaje 3s. nie przyjmuje wartości 0s.
 7. Niestety wgrana aplikacja zepp także ma opóźnienie. Nawet jak na zaznaczonym elemencie włączę i ustawię 0s. to po ponowynym wejściu w aplikację jest wybrane 3s.
 8. Ok, czy w oficjalnej wersji pokazuje kto dzwoni ? I jest język polski, ? Czy to mifit ?
 9. Ok. Wgrałem tą wersję zobaczymy jak będzie się sprawować. Mam jedynie pytanie bo aplikacja odpala się w ciemnym motywie tak jak mam ustawiony system, czy jest możliwość zmiany żeby była w motywie jasnym bez zmiany ustawień systemu ? Druga spraw to w lewym górnym roku pojawia się komunikat o synchronizacji dany ale nie zostaje zakończony w czym może być problem
 10. Ta wersja działa tylko że instaluje się jako aplikacja Zepp. Ja pobierałem z https://portal.mi-room.ru/files/aex-amazfit-mod/ i tam jest wersja niższa i ona instaluje się jako AeX ale nie ona nie działa. Czy między tymi aplikacjami są jakieś różnice czy to jest ta sama aplikacja tylko nowsza i ze zmienioną nazwą.
 11. Dla testu wgrałem do mi 11 lite 5g najnowsze AeX i tu zonk wygrało się normalnie ale już uruchomić się nie chce i nie mogę przetestować
 12. Czy w aplikacjach nie modowanych jest język polski i są pokazywane dane kontaktu podczas przychodzenia połączenia ? Ja cały czas korzystam z AmazFit Mod ale od czasu jak zmieniłem telefon na Mi 11 Lite 5G problemy pojawiły się z pokazywaniem kontaktu z opóźnieniem. We wcześniejszych wersjach można było ustawić opóźnienie 0s. w tych nowych już tego nie ma jest tylko 3s. Bodajże AeX [Amazfit mod] ma możliwość ustawienia 0s.
 13. Ale Zepp jaką wersję oprogramowania wgrywa ? Czy ma być wersja Mod czy nie ? Z drugiej strony już mam wgraną 1.16.32 i jedynie co mnie denerwuję i jakoś nie mogę tego zmienić mam czasami opóźnienie w pokazywaniu przychodzącego połączenia. W starszych wersjach Amazfit była opcja ustawienia 0s w nowszych już jest suwak żeby to wyłączyć ale jest 3s nie ma możliwości wybrania 0s. Z tego co się orientuję to w AeX jest taka opcja ale bym musiał przetestować jak działa.
 14. Ponoć przy amafit zepp nie pokazuje powiadomień sms i połączeń. Dlaczego nie używam BipOS jakoś to tego co mam się przyzwyczaiłem. W czym on jest lepszy jakieś za i przeciw ? Nie potrzebuje wodotrysków wystarczą mi powiadomienia i treningi rowerowe i piesze, stoper.
 15. Ok. Zmieniłem na nowszą wersję gadgetbridge i dograłem to *.ft i teraz bez problemu się uruchomiło. Powinno być dobrze skoro się uruchomiło.
 16. Ok. zobaczę bo coś mi nie idzie, niby się wgrywa ale na zegarku widnieje ikona żeby się połączyć i wgrać oprogramowanie tak jakby czegoś nie przyjmowało, czy ten plik Mili_chaohu.ft.latin także trzeba wgrywać ? i do czego on jest bo ja się zatrzymałem na etapie jak były tylko *.res, *.fw, i *.gps
 17. Witam. Chciałabym zaktualizować sobie bipa do wersji 1.1.6.32 i mam w nim kilka plików, czy może mi ktoś podpowiedzieć które muszę wgrać one jakiej kolejności żeby było wszystko ok. Do aktualizacji chce użyć gadgetbridge. Pliki jakie są to: Mili_chaohu.ft.latin Mili_chaohu.fw.latin Mili_chaohu.gps Mili_chaohu.res.latin Z góry dzięki za pomoc
 18. No właśnie u mnie nie jestem pewien bo miałem MI9SE i tam działało bo widziałem że były ikonki. Teraz po przełożeniu karty do MI11 Lite 5G ikonek nie ma i nie wiem jak sprawdzić czy działa czy nie bo chyba ktoś pisał że ikony mogą się nie pojawić.
 19. Czy mając Mi 11 Lite 5G sieć Orange trzeba coś włączać żeby zadziałało VoLTE WiFiCalling ? bo niby w opcjach jest wszystko włączone ale czy rzeczywiście działa.
 20. Jak aplikację zakłódkować - spróbuję i zobaczę bo raczej w pamięci jest cały czas bo ikona na pasku jest i aplikacja cały czas uruchomiona.
 21. Tak w baterii bez ograniczeń. O co chodzi z tym zakłódkowaniem ?
 22. W jaki sposób pozbyć się opóźnienia podczas połączenie przychodzącego w MiFit ? telefon już dzwoni a na zegarku po jakimś czasie. W Mifit mam tą funkcję wyłączoną.
 23. Tutaj opisane https://miuipolska.pl/forum/topic/54753-mi-11-lite-pytania-ogólne-watek-zbiorczy/?do=findComment&comment=602334
×
×
 • Create New...