Skocz do zawartości

92aende

Użytkownicy
  • Postów

    19
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 92aende

  1. A do Netflixa konieczny, czy działa normalnie na krajowym koncie?
  2. Wielkie dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanko - czy treści np. na Youtube odtwarzają się z reklamami?
  3. Czy przy aktualizacji do androida 7 zablokuje mi bootloader nawet, jeśli oryginalnie telefon był jeszcze z fabrycznie odblokowanym?
  4. Kurczę, mam jeszcze kilka wątpliwości przed zakupem. Przejrzałem temat (żeby nie było) i trochę się już dowiedziałem, ale wciąż byłbym mega wdzięczny posiadaczom za odpowiedź na parę pytań: 1. Testowaliście google cast z laptopem? Działa dobrze castowanie z przeglądarki na urządzenie? 2. Gdzieś w komentarzach pod jakąś youtubową recenzją czytałem, że po aktualizacji zniknął język polski / rozpoznawanie polskiej mowy. Prawda to? 3. Wyszukiwanie głosowe nadaje się do czegokolwiek poza wywoływaniem konkretnej aplikacji? 4. Jak z zasięgiem Mi Boxa? Router jest dość daleko od TV.
  5. A, czyli da się w miarę komfortowo używać? Tak na co dzień nie brakuje Ci RAMu?
  6. Pytanie do posiadaczy wersji 2GB - ile macie średnio wolnego ramu przy zwykłym użytkowaniu? Rozważam zakup dla mamy, ale sam mam wersję 3GB i jak u mnie zostaje 900 mb wolnego, to w "słabszej wersji" może się już dławić?
  7. Za każdym razem kiedy chcę sprawdzić godzinę, po włączeniu ekranu pojawia się irytująca i powolna animacja "przewijania" cyferek do aktualnej godziny. Czy jest możliwość wymuszenia na zegarku, żeby aktualizował godzinę na bieżąco? Chcę po włączeniu ekranu mieć aktualny czas, a nie czekać aż mi się on dopiero przestawi.
  8. Też miałem ten problem. Musisz wejść w ustawienia -> aplikacje i będąc domyślnie w zakładce 'wszystkie' zjechać na samiutki dół. tam będzie apka "dokumenty", którą musisz kliknąć i włączyć przyciskiem "włącz" na dole.
  9. Użyłem Tego. Pokazało na zielono Ale datę zakupu pokazuje na marzec 2016. Chyba, że to oznacza datę zakupu od producenta (do sklepu)? Albo jeszcze coś innego?
  10. bardziej mnie dziwi brak go w oficjalnej bazie xiaomi
  11. A co z tym IMEI? *#06# pokazuje podwójnie (jeden pod drugim, dziwne) taki sam - zgadza się to niby z tym na nalepce i na pudełku. Jednak na stronie xiaomi z weryfikacją pisze, że nie znaleziono takiego numeru.
  12. Okej, doczytałem, już wiem co i jak z instalacją. Rozumiem, że mogę sobie po instalacji (lub kiedykolwiek później) wykonać przywrócenie do ustawień fabrycznych (w sensie wipe) bez żadnych obaw o uwalenie albo zablokowanie? A co do tematu fabrycznie odblokowanego bootloadera (mimo produkcji 02.2016) i nieznalezienia IMEI? Ktoś wie skąd te przypadłości?
  13. Dzień dobry wszystkim forumowiczom. Dziś przyszedł do mnie Mi4c. Chciałbym oczywiście wgrać ROM MIUI Polska. W ogole dziwna sprawa, bo wyprodukowany 02.2016 a bootloader niezablokowany... (wchodzi bez problemu w recovery) (ktoś wie jakim cudem?). MIUI version 7.0.15.0, build LMY47V. Teraz główne pytanie: Czy da się wgrać MIUI Polska normalnie, na domyślnym recovery, pomijając TWRP? A może da się MiFlashem? To drugie byłoby super (poprzednio miałem Samsunga i tam to była bułka z masłem - wrzucałem plik do odina a odin do mojego telefonu i gotowe ) Szczerze mówią chciałbym osiągnąć jak najmniejszą ingerencję w telefon oraz uprościć proces maksymalnie, dlatego też pytam czy da się powinąć TWRP (a nigdzie takiej informacji nie znalazłem). Dodatkowo, martwi mnie jedna rzecz. Sprawdzałem oryginalność telefonu na stronie xiaomi i wyskakuje, że taki IMEI nie istnieje. Wiecie dlaczego tak się dzieje? Niepokoi mnie to, a telefon niby od zaufanego sprzedawcy. Będę wdzięczny za pomoc, bo póki co jestem w temacie Xiaomi zielony.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...