Jump to content

bkolasinski

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bkolasinski's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. Panowie, sprawdźcie czy nie pomoże:https://miuipolska.pl/forum/topic/47907-miui-9125/?do=findComment&comment=542744 Podejrzewam, że jak kiedyś problemem jest nie tyle magisk ile jeden z modułów.
 2. Panowie, sprawdźcie czy to Magisk powoduje problem czy moduły (podejrzane są głównie mody dźwięku typu Viper4android). Po pierwsze pobieracie dezinstalator Magisk (dostępny na xda w oficjalnym temacie Magisk) i z uruchamiając go z recovery usuńcie wszystkie pozostałości modułów. Sprawdźcie czy system wstanie normalnie, jeżeli tak to czysta instalacja Magisk , potem instalujcie moduły po jednym aż znajdziecie źródło problemu. Dalsza dyskusja tutaj raczej jest bezcelowa- jeżeli rozwiązanie nie pomoże proponuje przenieść ją do właściwego działu.
 3. To może podpowiem, mam co prawda nowsza wersję adaway, ale przy starszej pewnie też zagada W ustawieniach Magiska włącz wsparcie dla systemless hosts, w adaway też. Po restarcie powinno hulać. Spotykam się z tym chyba pierwszy raz na Mi8, na Mi6 działało (chyba) bez tego.
 4. Problem leży po stronie Magiska, zainstaluj forka AdAway 3.3 stad: https://github.com/pec0ra/AdAway/releases .
 5. Dzięki wielkie, zdjęcie kiepskie bo z podróży ale tarcza jest doskonała. Świetna robota!
 6. A mogę poprosić o udostępnienie .res z tą tarczą? Biała, prosta, czytelna, strasznie mi się podoba.
×
×
 • Create New...