Jump to content

dynioman

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by dynioman

 1. pisałem w wątku przy kolejnej aktualizacji MIUI ale wypada napisać tutaj. może komuś się przyda to info: ciągle nie rozwiązany problem w remi note 2 - gdy ustawisz TRYB SAMOLOTOWY to gdy telefon całkowicie się rozładuje to potem podczas uruchomienia jest kwas pisze by podać pin - wprowadzamy poprawny lub nie ale i tak za każdym razem jest ZŁY, można tak robić X razy bez konsekwencji. w tym momencie rwałem włosy co dalej, otóż: pomaga przyciśnięcie przycisku power i odblokowanie TRYBU SAMOLOTOWEGO (wyłączenie go)
 2. a da się zwiększyć czas na większy niż jest domyślnie? jest za krótki. edycja ręczna załatwiła by sprawe z progiem który każdy ma wg własnego uznania dla mnie sprawdziłoby się 30 min. no
 3. witam.. nie wiem jakim sposobem, ale podczas przyciszania mp3 (w kieszeni ręką - epileptycznie) nie raz zdarza mi się załączyć aparat - wkurza to niemiłosiernie... powodem tego jest skrót aparatu na lock screenie albo jakaś dziwna kombinacja przypadkowo wciskana przy podgłaśnianiu - wie ktoś o co chodzi? ja bym wyłączył uruchamianie aparatu ale nie widze opcji poza tym, czy wie ktoś jak przedłużyć czas od momentu wygaśnięcia ekranu a wpisaniu kodu odblokowującego? max to 15..... czemu nie wprowadzili wyboru większej wartości chinole jedne?
 4. dzięki za informacje. nie bardzo mam jak i kiedy to wszystko ogarnąć
 5. siema jak to jest z androidem? instalując nową aktualizacje .28 myślałem, że to na jądrze 5.1 a tu cały czas 5.0.2 - czy ja coś mam źle w telefonie, czy coś mi się pomieszało i do redmi note 2 nie będzie nic wyżej?
 6. https://gitlab.com/Varlorg/uNote t is available on f-droid repo
 7. czekam zatem do końca dnia, bo może ktoś poprawi. dzięx za info
 8. cześć. nowy jestem. mój tatuś woła mi dyniek ale tu jestem dynioman (joke) kupiłem redmi note2 pare dni temu, z androidem miałem do czynienia parę lat temu na experia neoV (o zgrozo!) a od tamtej chwili do tej pory używałem lumii640 z windowsem... dobry fon, ale aplikacji nie ma by było spox. tyle w gwoli wyjaśnień. xiaomi redmi n2: telefon ok, ale nie o moją opinię tu chodzi, więc przejdę do pytań: [moja wersja miui Polska 6.3.17] 1, Jak wyłączyć opcję SZUKAJ gdy przewinę na ekranie palcem w góre na pustej przestrzeni wskakuje opcja szukaj (a ja nie chce szukać) 2. czy istnieje zamiennik systemowego zegara? beautiful widget nie działa (nie odświeża godziny) 3. udało się komuś skonfigurować pilota 5.2.0 (najnowszy) z zestaw creative T4? (niby po nazwie wzmacniacz JAKIŚ JEDEN jest Creativa, ale nic nie reaguje) 4. skąd mam wiedzieć jakie uprawnienia mam dawać aplikacji + co będzie jeśli nie zaznacze wszystkich poprawnych uprawnień.. bo moge nie wiedzieć, że apka od np. pogody wymaga połączenia z gps, wysyłania mms, dostępu do kontaktów i czytania wiadomości (od kochanki) na messangerze poza tym chciałem pogratulować ekipie MIUI Polska (każdemu i osobno) za kawał dobrej roboty! pozdrawiam!
×
×
 • Create New...