Jump to content

Belmorn30

Użytkownicy
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  XRNP3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Belmorn30's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. 6- rok 2016 6 - miesiąc 6 18 dzień miesiąca 18....
 2. No właśnie a u mnie wynik pomiędzy komputerem, a telefonem był kosmiczny ok 150 ms ping i 15 mb prędkości. Ściągnąłem jakiś śmieszny programik (Fix WIFI and rescue) ze sklepu play i o dziwo pomógł, prędkość wróciła do normy a pingi spadły. Temat do zamknięcia.
 3. Witam, od przed ostatniej aktualizacji zauważyłem że między prędkością wifi na telefonie a innych urządzeniach jest ogromna różnica. Na komputerze/tablecie średnio wyciąga 15mb a an telefonie ok 2 mb. Tak samo jest z pingiem, ok 200 na telefonie, na pozostałych urządzeniach 30. Miał ktoś taki problem?
 4. Witam, od jakiegoś tygodnia mam problem z aplikacją galeria. Otóż po zrobieniu zdjęcia w galerii wyświetla się miniaturka, lecz po otworzeniu konkretnego zdjęcia jest ono zamazane, tak jakby chciało się ładować, ale nie mogło. Przejscię na kolejne skutkuje czarnym obrazem. Zainstalowałem aplikację "Zdjęcia" z googla i wszystko śmiga jak trzeba. Mam wyłączoną synchronizację z chmurą więc napewno to nie tu tkwi problem. Problem występuję od wersji 6.4.21 - 6.5.5. Czy ktoś z Was spotkał się z takim przypadkiem? Pozdrawiam
 5. To jak możesz wejść w fastboot to zapewne też poleceniem w cmd możesz telefon wprowadzić w tryb edl i dalej powinno go już wykrywać w Miflash.
 6. Bardzo proszę, tutaj masz wszystko napisane. Wystarczyło sekundę poszukać.
 7. To ciekawe kupiłem żonie taki sam telefon i wszystko śmiga jak należy. U mnie w dalszym ciągu przy zablokowanym ekranie nigdy po przyjściu wiadomości ekran się nie wybudza. Zaktualizowałem rom do 6.5.5 i nic pod tym kątem się nie zmieniło. @Acid spotkałeś się może z takim przypadkiem?
 8. A próbowałeś wgrać deva przez updater? Nieraz łapie bez problemu. http://en.miui.com/download-301.html stad sobie ściąg .zip, wrzuć bezpośrednio na telefon. Wejdź w aplikację "Aktualizacja" naciśnij 3 kropeczki u góry i wybierz zainstaluj z zipa. Wybierz plik i się módl czy zweryfikuje plik czy też nie:)
 9. Standardowo nasz kochany rom 7.1.9:) Wrzuć sobie oficjalny rom przez Miflash i będzie wszystko śmigać bez problemu. http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html u masz łądny poradnik co i jak pokolei.
 10. http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html tu masz wszystko ładnie napisane. Poczytaj ten temat bo to jest identyczna sytuacja.
 11. Zapewne wgrałeś sobie zły rom i zbrickowałeś telefon. Całe szczęście jest teraz w trybie download, wiec podłącz do kompa i Miflashem wgraj stable. Masz wgrany syfiasty rom od sprzedawcy. Miflashem przejdź na stable global z oficjalnej strony, a dalej co tam będziesz chciał deva czy tam Miupolska sobie wrzuć.
 12. Nie możesz musisz pobrać .ZIP i wybrać zainstaluj aktualizację z pliku. Jak nie wyczyscisz danych to się nie skasuje. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 13. Jak wyszedł oficjalnie dev to ponoć ten problem zniknął. To zrób inaczej: Miflashem wgraj china stable, aktualizatorem daj china dev, bezproblemowo odblokujesz wtedy bootloader. Potem TWRP i masz MiUIPOLSKA czy jaki tam chcesz rom.
 14. A próbowałeś przynajmniej ściągnąć najnowszego deva i zainstalować z poziomu aktualizacji?
 15. jesteś pewien że wgrałeś odpowiedni rom? Nie miga czerwone światełko jak podłączysz pod kompa albo ładowarkę? Trzymałeś dłuuuugo power? Da radę wejść do TWRP?
×
×
 • Create New...