Jump to content

kohle

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kohle

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 5 Plus
 1. Mnie od wersji rozwojowej 8.12.13 nie działają aktualizacje. Zaktualizowałem TWRP z 3.2.1 na 3.2.3 (vince), ale ten dalej nie widzi danych, więc chcąc zaktualizować przez OTA radośnie zatrzymuje się na ekranie głównym TWRP. Pisałem o problemie w temacie aktualizacje, ale mod usunął jako spam. Ogólnie super, że wypuszczacie taki bubel, przez który dalsze aktualizowanie staje się niemożliwe i nie można liczyć na żadne wyjaśnienie. Wyczyściłem cały telefon i wgrałem najnowszą bete, ale dalej to samo. Potem wgrałem wersję stable.. która co jakiś czas wypluwa mi błąd o zatrzymaniu aplikacji
 2. kohle

  MIUI 7.2.9

  Czy da się w jakiś sposób przeczytać cały tekst z belki powiadomień jeżeli jest ucięty?
 3. Myślę o kupnie tych KZ ED9, tylko nie wiem czy brać z mikrofonem, czy bez (kompatybilność z xiaomi)
 4. Dobra, teraz ogarnąłem, że teraz dodatki m.in. blokowanie reklam jest w osobnej paczce..
 5. Już nie ma czy nie było? Miałem w aplikacjach yahoo weather i jakdojade. Miałem, bo zrootowałem, instalłem adawaya i już nie mam nigdzie..
 6. Czemu w tym gównie na powrót są reklamy? Chyba od kiedy weszła ósemka. I aplikacja pogoda pokazuje godzine wschodu/zachodu Słońca o godzinę za późno.. da się ją jakoś usunąć?
 7. Wie ktoś o co chodzi z przeglądarką, że od czasu do czasu zasyfia mi strone główną jakimiś gównozakładkami?
 8. Hermes... genialne. Do niego są też te aktualizacje czy tylko do rozwojówek?
 9. Nie ma tam nic dla Note 2. No serio, ślepy jestem albo coś. Ale już nie potrzebuje. Chciałem ją, bo na roocie mi jedna aplikacja nie chodziła, ale ta najnowsza wersja też nie ma. (gdzieś kiedyś coś czytałem że stable nie mają roota)
 10. Ta, tam już patrzyłem, ale albo jestem ślepy albo nie ma wersji dla RN2. Cofać się do MIUI 6 to już trochę nieporozumienie, więc głębiej nie szukałem.
 11. Aha. A skąd wziąć wersje stabilną? Taka chyba nie będzie miała tych cotygodniowych aktualizacji to w sumie chyba nie warto zawracać sobie nią głowy..
 12. Witajcie Może ktoś mi powiedzieć jak to jest - mam obecnie MIUI 6.3.17, przez aplikacje nie wykrywa mi żadnych aktualizacji ale widzę że jest nowa wersja na stronie, więc pobrałem ją, a dokładnie "xiaomi.eu_multi_HMNote2_6.6.23_v8-5.0". I teraz pytanie, czy jest to wersja stabilna czy rozwojowa? Czy mam to zainstalować z poziomu aplikacji czy TWRP? Czy po instalacji wszystko wróci do ustawień fabrycznych? Jeżeli TWRP to przed tym muszę robić jakieś wipe'y? Chodzi o to że nie chciałbym utracić teraz wszystkich ustawień, kontaktów itp. dlatego do tej pory wstrzymałem się z jakimkolwiek dzia
 13. Od jakiegoś czasu próbuję pobrać różne pliki z internetu, ale w momencie rozpoczęcia pobierania, natychmiast dostaję powiadomienie, że pobrano, po czym okazuje się, że wielkośćkażdego pobranego elementu jest 0. Na innych przeglądarkach to samo.
 14. Android 6 ma mieć bardzo przydatną funkcję jaką będzie zwiększona kontrola uprawnień aplikacji. Dzięki niej nie będziemy musieli godzić się na szereg uprawnień, aby jakąś aplikację w ogóle zainstalować, a będziemy mogli na część zgodzić się przy instalacji. Inne funkcje, które będą wymagały dodatkowych uprawnień będzie można przyznawać w trakcie działania aplikacji, gdy zajdzie taka potrzeba. I to jest to co bardzo wg mnie przemawia za aktualizacją do nowego androida. Zresztą takie gadanie, że gonitwa za numerkami itd. Głupie pitolenie bez znajomości tematu.
×
×
 • Create New...