Skocz do zawartości

Frart

Użytkownicy
  • Postów

    20
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Frart

  1. Ja przymierzam się do kupna mi 5s plus z podwójnym aparatem. Na rynku nie widzę żadnych poważniejszych rywali mogących z nim konkurować.
  2. Jednak dogadalismy się że sprzedawcą.
  3. @ZduneX25 @markus420 Kupiłem nowego od technosa, na przesyłki z Chin nie mam czasu. Dzięki.
  4. Czy na rynku dostępne są dwa rodzaje tej opaski? Na allegro czy na olxach można znaleźć tego pierwszego mibanda z tylko bialymi ledami(bez pulsometru). Interesują mnie kolorowe i teraz nie wiem gdzie kupić. Zawsze byłem przekonany że miband ma kolorowe a miband 1s białe. Ale tak chyba nie jest i jakaś tańsza wersja zwykłego mibanda ma biale ledy
  5. @enesas Być może wina romu. Ty wgrywałeś stabla 7.1.3.0 ,a on grał na stockowym od producenta po wyjęciu z pudełka(7.1.1.0). Potrzebna by była opinia kogoś kto nie majstrował przy telefonie od zakupu.
  6. Frart

    Etui i szklo do Redmi 3

    @enesas Miałem dokładnie to samo tylko że na RN2. Na tyle jest szkło hartowane które strasznie sie palcuje zbiera brud itp. Wygląda dobrze ale tylko gdy nie dotykasz go tłustymi palcami. Odczułem też spadek dokładnosci lokalizacji GPS(a to byl back cover baterii pomysl sobie co sie stanie jak na aluminiuowy niezdejmowalny tyl redmi 3 nałozysz to), telefon dość mocno się pogrubił do tego stanu że był taką małą cegiełką. Zaczął też sie mocniej grzać, zwiekszyła się waga telefonu dośc znacznie.. Na plus można było uznać to że dzieki tej obudowie telefon się wyważył i kładąc go na jednym z boków mogłeś zapomnieć o podpórce do zrobienia zdjęc z samowyzwalaczem. Ta aluminiowa ramka to jakaś sciema, może ma to coś metalu ale bardziej wygląda jak hybryda plastiku z aluminium. Ja to widze tak: na tworzywo TPU nałożyli szkło hartowane i dodali 4 paski ramki które używając siły można wypaczyć albo wręcz odkleić. Dodatkowo rozwaliłem sobie paznokieć gdy próbowałem zdjąć to etui tak mocno zacisnęło sie na note 2. Zastanów się za nim kupisz. Dodatkowo powinieneś przeczytac opinie: Ukrainiec napisał: Pokrywa tylna "hartowanego szkła" (w rzeczywistości tworzywa sztucznego) mocno przyklejony do boku ramy aluminiowej - (z tym się akurat nie zgadzam bo szkło jakieś to jest) Rama mocująca wykonana jest z kruchego tworzywa sztucznego i może piszczeć
  7. @enesas Z kolei u goldwaya można kupic też redmi 3 pro w okazyjnej jak dla mnie cenie. Tylko nie rozumiem którą opcje wysyłki mam wybrać. W opisie aukcji jest napisane że wysyłają european union expressem tzn tak aby ominąć vat i przesłać z terenu unii. Którą opcje wysyłki zatem mam wybrać? Czy ten european union express to sellers shipping method za 16 $? link: http://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-3-Pro-Prime-3S-4100mAh-Fingerprint-Snapdragon-616-Octa-Core-Mobile-Phone-3GB/311331_32641733127.html?storeId=311331 Ile sie średnio czeka na taką przesyłkę?
  8. @enesas Gdzie znajdę redmi 3 za 500-550zł? Na ibuygou wychodzi ponad 572zł + jeszcze warto się ubezpieczyc od vatu co daje sume ~600zł... Gdybym znalazł oferte taką jak piszesz w ogóle bym się nie zastanawiał między zwykłym a pro bo 300zł czy nawet 250 piechotą nie chodzi ,a mi zależy w głownej mierze na baterii. Skaner byłby tylko takim bajerem a dodatkowego 1gb ramu pewnie bym nigdy nie wykorzystał.
  9. Frart

    Etui i szklo do Redmi 3

    @Guziiik To tego szkła nillkina sie nie opłaca kupować? Myślisz będzie zbierało mocno odciski? Zaciekawiłeś mnie z tym matowym od mocolo, bo też czytałem o firmie i to same dobre rzeczy. Martwi mnie tylko to czy jest ono wytrzymałe i czy nie pogorszy obrazu wyswietlanego przez ekran. mocolo to dragontrail ? Szkło wykonane z materiału AGC (asahi)
  10. Frart

    Etui i szklo do Redmi 3

    @Guziiik Jakie masz szkło na swoim R3?
  11. Frart

    Etui i szklo do Redmi 3

    Planuje kupno Redmi 3 Pro w kolorze złotym, 1.Jak oceniacie szkło Nillkina? Warto dawać 38zł z przesyłką? 2.Jesli etui to jakie? Myślałem o Nillkinie Frosted lub Sparkle, dostępne narazie na ten model u chińczyków. Frosted wydaje mi się zwykłym plastikowym shellem i wątpie że cokolwiek będzie chronił telefon ale lepszy grip na nim się ma a dodatkowo nie pogrubia zbytnio i dobrze wygląda. Sparkle z kolei to jak książeczka dziadowsko wygląda ale chroni za to wyświetlacz. Są jakieś alternatywy które dobrze wyglądają(nie ipaky, bo to już dramat )? Oprócz wsówek?
  12. Cześć, Czy warto dopłacać 150zł między tymi dwoma modelami? Taka około jest różnica w cenie. W sumie skaner linii i 1gb to niewiele. Na dodatek wersja pro z tego co czytałem jeszcze nie ma stabilnego romu z j. polskim. Problem też jest z dostępnoscia case'ow z wycieciem na skaner na naszym allegro.. Chciałbym poznać wasze opinie na ten temat. Szukam smartfonu z długo trzymającą baterią(zarówno pro jak i zwykłe redmi 3 ma super wyniki), oraz ekranem do max 5 cali. Mój wcześniejszy RN2 okazał się niewypałem ze względu własnie na te dodatkowe 0.5 cala i słabą wydajność akumulatora na jednym ładowaniu. Do samej firmy się nie zraziłem w żaden sposób ,a nakładki na nowym telefonie nie wyobrazałbym sobie innej jak miui.
  13. A opłaca się brać na ibuygo Add Import Duty Insurance: $10.75 ? Według opisu pokrywają koszty vatu, a jeśli nawet zostanie narzucony to należy im przesłać skany.
  14. Cześć, Ile narzucą mi vatu jeśli wykryją ,że to nie prezent a telefon(23%? ale czego jak okreslą cene?)? Przykładowo płace 230$ i czekam na przesyłkę z ibuygo lub geekbuying. Wiem że to się zdarza nader rzadko ale chciałbym mieć pewność by nie zabrakło mi kasy.
  15. @d3tr0 Dzięki za pomoc, z twojego archiwum pobrałem tą samą wersje co i ty masz. Telefon stał się bardzo szybki (takiej płynności nie widziałem od początku) lecz może to przez te dynamiczne przejścia po kliknieciu (rozwijanie z miejsca w którym się kliknęło). Co mnie ucieszyło to że aparat teraz robi zdjęcia w zawrotnym tempie, a nie jak to było w poprzednim romie że musiał pomyśleć przy zapisie. Próbowałem również wersji 5.9.18 która była niby zachwalana pod kątem pracy na baterii. Gorszej bzdury nie słyszałem, rom tak niestabilny i niedopracowany że w życiu drugi raz go nie wrzuce. Bateria tak samo długo działała = 48min filmu z pliku wyświetlacz jasność 54% to -13% baterii. Samo mówi za siebie zmiana dzwonka gdy telefon przechodzi do wyboru motywów. Co do baterii, to na romie 7.2.1 jest taka sama efektywność, może troszkę lepiej względem 7.0.6 bo więcej opcji odnośnie zasilania wprowadzono. Jednak żałuje że nie kupiłem Redmi Note 3 z baterią 4000mah ale kupując chinczyka obawiałem się właśnie o baterie i jej ewentualną wymiane a tam była niewymontowywalna. Poza tym zbytnio nie podobał mi się metal a czytnik linii wydawał być się zbędny. Do swojego RN2 kupiłem back covera ze szkła hartowanego i to świetnie wygląda a o baterie nie muszę się martwić bo jak mi padnie to kupie za 30-40zł oryginał. Poza tym po co mi rn3 z 47k w antutu jak mam rn2 prime i 56k Także mam trochę mieszane odczucia i nie wiem czy dobrze wybrałem. Można zamknąć, bo największy wynik jaki mi się udało uzyskać to internet po wifi(cały czas), 40min lte, ,2h25min filmu sciaganego na wifi co dało prace na wyświetlaczu : 5h 20min od 100% do 0%. Mam tylko jedno pytanie do 7.2.1: Co oznaczają 3 poziome kropki na pasku koło wifi lub zasiegu sieci gdy ten jest wygaszony a potem szybko wlaczony by to zauważyć?
  16. Frart

    Miui 5.9.18 skąd pobrać?

    Tak jak w temacie, nie wiem skąd można pobrać stare wersje romów. Interesuje mnie najbardziej miui 5.9.18. Przeszukałem Internet i wszędzie gdzie patrzę to albo link wygasł albo plik ma rozmiar 300mb i nie wiadomo co to jest(xdaforum). Jest ktoś z was w stanie podesłać linka do wersji 5.9.18 dla RN2?
  17. @d3tr0 Jaką masz wersję romu?
  18. @tpawel @Nezumi Jak patrzałem na reddit-cie to niektórym udawało się uzyskać niecałe 5h na ekranie po czym aktualizacja niszczyła prace baterii do tego stopnia że osiągał max 3h. Czy są jakieś sprawdzone wersje romów które słyną z tego że po instalacji zwiększył się czas na baterii? A jeśli nie to jaki rom polecacie ? Mi obojętne to czy pl czy eu. @d3tr0 Ile tobie wytrzymuje twój RN2? PS: Co myślicie o : http://it.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-BM45-Battery-Replacement-High-Capacity-3800mAh-Li-ION-backup-Phone-Parts-for/32604645043.html?spm=2114.010208.3.186.jtTD9w&ws_ab_test=searchweb201556_9,searchweb201602_1_10017_10036_10005_10035_10006_10034_10021_507_10022_10020_10018_10019,searchweb201603_9&btsid=a18deb40-5d38-4394-9ef7-6ff6be75b4ba lub http://it.aliexpress.com/item/3600mAh-High-Capacity-Replacement-Battery-for-XIAOMI-Redmi-Note-Rechargeable-Batteria-for-Xiaomi-BM42-BATTERY-FREE/32361094384.html?s=p&spm=2114.010208.6.4.uHNSD1 Czyli zastąpieniu oryginalnej, większym nieoryginalnym akumulatorem?
  19. Cześć, Od jakiegoś czasu jestem w niepełni zadowolonym posiadaczem telefonu Xiaomi Redmi Note 2 Prime. Do szczęścia brakuje mi tego że bateria działa w moim przypadku bardzo krótko. Dosłownie procenty giną w oczach. Może to i standard ,ale chciałem się was zapytać czy wy też macie tak z bateria czy to problem z moim softem. Bateria przy włączonym lte, jasności automatycznej(z reguły słaba jasność) dual simie potrafi zeżreć w trybie normalnym(nie wydajny) 3% baterii na 5 minut gry w 3d. Wychodząc z telefonem o 9:30 i wracając o 15:30 z 90% robi mi się 33% (5 filmów yt 4 min, poczta, internet w małym stopniu) Film 1h 30min po wifi oglądany na automatycznej jasności i podłączonych słuchawkach zjada 45%. Jednego wieczora używałem telefonu i zostało mi 21% baterii o godzinie 24. Myslałem że do rana wytrzyma(dane wylaczone i uspione). Rano się budzę(9:30) i widzę ze telefon rozładowany. Posiadam miui v7.0.6.0 niby jest napisane miui7 polska ale z tego co wyczytałem to chyba jest wersja eu. Mam zamiar zmienić wersję na v7.0.8.0 Hermesa eu bo na obecnej miewam samoczynne restarty interfejsu. Jeśli takie wyniki baterii to standard, to piszcie bo ja już nie wiem czy nową mam kupować czy się nie przejmować lub tylko zmienić rom.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...