Jump to content

Szemo77

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Szemo77

 1. Jest na to jeszcze jedna szybka rada. Zablokowany jest tylko dostęp do Ustawień i Panelu sterowania ale nie do konta Xiaomi. Jest osobna apka do konta Xiaomi. Trzeba się zarejestrować jak się nie posiada jeszcze konta i wprowadzić je. Następnie z poziomu www konta Xiaomi wyczyścić zdalnie telefon do ustawień fabrycznych.
 2. Polecam Pistony Hybrid Iron. Kupiłem już 2 komplety. Foster - mają towar z IBG.
 3. Już coraz bliżej do #26427 z 02.08. Aż się boję pytać czy Air Purifier 2 wejdzie w paczkomat.
 4. Proszę bardzo. Właśnie dostałem prezent na otwarcie euro w postaci sms i zgodny dla odblokowanie. Poszło gładko Witaj MiuiPolska.
 5. Już to przerabiałem i udało mi się odratować Mi5. Opisałem procedurę:
 6. Witajcie, Chcę się podzielić z potrzebującymi rozwiązaniem jak odratować cegłę Mi5 z trybu zablokowanego EDL. Zapewne cześć z was już zauważyła że kilkukrotne flashownie romów oficjalnych stable oraz dev z poziomu fastboota (np. v7.3.2.0.MAACNDD) w końcu zablokuje wam EDL i biada tym zwłaszcza co mają system w bootloop bez konta Mi i odpalonej lokalizacji. Z nową wersją oficjalnego chińskiego romu przyszedł ratunek (v7.3.3.0.MAACNDD) 1. Odpalamy naszą cegłę Mi5 w trybie recovery mode, czyli Volume Up oraz Power button jednocześnie, aż do pojawienia się ikonki z podłączeniem kabla. 2. Odpalamy MiPCSuite; podpinamy telefon i sprawdzamy czy nie ma nowej aktualizacji. 3. Uwaga jeżeli będzie wyskakiwać ciągle informacja że nie rozpoznano urządzenia lub nie można sprawdzić wersji to trzeba na upartego odświeżyć sprawdzanie kilka razy, aż załapie; również odpinając i załączając kabel. W końcu komunikacja z PC będzie nawiązana. 4. Klikamy Upgrade. W zależności od cegły zacznie ściągać rom do 50%, a na telefonie pojawi się logo Mi z paskiem postępu. Jeżeli zawiśnie dość długo na 50% i zero postępu dalej to resetujemy telefon. Ponownie wchodzimy do recovery i MiPC zacznie dalej kontynuację Upgradu do 100%. 5. Telefon sam się zresetuje jak skończy. U mnie cały proces zajął aż 40 min ale stale był jakiś powolny postęp procentowy. 6. Cieszymy się że nasza cegła Mi5 żyje i czekamy spokojnie na zgodę o odblokowanie jak jeszcze czegoś się nie nauczyliśmy.
×
×
 • Create New...