Jump to content

DWMT

Użytkownicy
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by DWMT

 1. Hej. Można jakoś ustawić na Pace aerobik lub fitness? Dziewczyna potrzebuje do tych swoich youtuberek od fitnessu
 2. Witam, W sumie problem jest od zakupu, ale teraz, jak jest tak ciepło i telefon szybciej się rozładowuje niż podczas normalnej pogody, jest to nieco bardziej wkurzające. Po podłączeniu telefonu do ładowarki lub powerbanka, czujnik dotyku znacznie gorzej działa, tj. jedno wciśnięcie odczytuje jako dwa, lub wstukuje się inny klawisz. Nie, nie chodzi o spocone ręce, bo te mi się nie pocą ;P. jakiś pomysł?
 3. Wchodzi się tam przez Flashboot (Power+VOL(-))? Wchodzi do królika i dalej nie chce
 4. Właśnie nie chce wejść do recovery :/
 5. teraz to przekombinowalem i zlapal bricka :vvvvvvv
 6. Spróbowałem zrobić tak, jak mówisz, Acid, ale mam "Unable to mount..." i same inne unable ;/ A recovery jakie mam wgrane, to TEAMWIN Project Recovery 3.0.0 "Could not mount /data and unable to find crypto footer. Failed to mount /data (invalid argument) Unable to recreae /data/media folder. Updating parition details... failed to mount /data (invalid argument) failed to mount /cache (invalid argument) ...done Unable to mount storage failed to mount /data (invalid argument) failed to mount /cache (invalid argument) Full SELinux support is present failed to mount /cache (invalid argument) failed to mount /cache (invalid argument) Unable to mount /data/media/TWRP/ .twrps Failed to mou.... wszystko tak dalej, same failded.
 7. Jak, skoro nie mogę nic zrobić przy włączonym telefonie?
 8. Witam, Wysyłałem RM2 na gwarancję do p. Roubalika. Telefon wrócił, wszystko śmigało. Zainstalowałem aplikacje. Telefon tracił zasięg, ale to się okazało, że wina Orange i ich anten. Rano odblokowuję telefon a tutaj process.android.phone stopped working. Nie da się wejść do menu, a z każdym kliknięciem "Ok" karta sim tak jakby traciła zasięg. Próba wejścia w Fastboot kończy się na obrazku królika(?) naprawiającego androida i napisie "FASTBOOT". Nic się dalej nie dzieje.
 9. A gdybym tak zmienił rom na Cyanogen? Da się w ogóle? Bo chciałem teraz spróbować przez Mi Recovery ale nie da się chyba :v
 10. tam już właśnie jestem zalogowany (zawsze używam pamiętania haseł przez przeglądarkę), ale hasła są różne, czyli nadal lipa...
 11. Witam. W dniu wczorajszym zgubiłem telefon, więc za pomocą google nadałem hasło na telefon. Telefon odebrałem, mam go. Irytowało mnie ciągłe żądanie o kod PIN, więc myślałem, że zrobię wipe all data. Zrobiłem. I teraz nie mogę korzystać z telefonu, bo muszę zalogować się na konto ("Zgubiono urządzenie..."). Mam niby dwa konta na account miui. Jedno hasło znam, drugiego nie znam, ogólnie inny mam ten Account ID. Muszę zalogować się na to, na które nie znam hasła. Da się jakoś przypomnieć hasło lub coś przez ten numer ID?
×
×
 • Create New...