Wątek poświęcony aktualizacji wersji stabilnej HyperOS by Xiaomi.eu OS3.0.1.0.VMRCNXM dla telefonu Redmi Note 12 Turbo/POCO F5 (nazwa kodowa marble).
Link do pobrania ROM-u: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/HyperOS-STABLE-RELEASES/HyperOS3.0/xiaomi.eu_MARBLE_OS3.0.1.0.VMRCNXM_15.zip/download
Co się zmieniło w HyperOS 3? Artykuł tutaj: https://miuipolska.pl/hyperos-3-po-polsku-pierwsze-zrzuty-ekranu-i-porownanie-z-hyperos-2/.
ROM można zainstalować zarówno poprzez TWRP (jeśli działa), jak i fastboot. Link do poradnika: https://miuipolska.pl/jak-zainstalowac-xiaomi-eu-miui-polska/
Nie, kolega kris68 zwyczajnie nabija prosty, pisze w temacie który go nie dotyczy nie wiadomo po co, ma różne dziwne teorie mimo iż support mobywatela zdaję sobie sprawę z tego, że to ilu nich problem.