Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 25.06.2018 w Odpowiedzi

  1. Właśnie przed chwilą dostałem aktualizacje do androida 8.0.
    2 punkty
  2. Zmień na 1.1.14 i wszystko będzie w j. polskim.
    1 punkt
  3. mam MIUIPolska 10 + Magisk 16.0 i płatności PeoPay jak najbardziej działają [emoji6] Tapatalk - Xiaomi Mi6
    1 punkt
  4. prosze srednia pogoda 2_packed_packed.bin
    1 punkt
  5. Chyba właśnie następuje, przynajmniej u niektórych https://miuipolska.pl/forum/topic/34055-android-oreo/?do=findComment&comment=450408
    1 punkt
  6. Potwierdzam, właśnie aktualizuje. Jak by komuś nie wyszukiwało to uruchomcie ponownie urządzenia.
    1 punkt
  7. Oj, trafił się ordynarny ortograf! Poza tym to słowo jest ohydne, nawet pisane poprawnie. Nie lepiej zmienić na "stały FPS" albo "stała szybkość klatek"?
    1 punkt
  8. Może jeszcze jest, ale trzeba rozebrać, najlepiej odłączyć baterię, wysuszyć i może zadziała. Wkładanie do ryżu nie ma sensu. Nawet jakbyś włożył z jakimś prawdziwym pochłanieczem wilgoci, to bez rozebrania szybciej zardzewieje niż się wysuszy. Kilka razy odratowałem, ale zawsze rozbierałem zaraz po zalaniu.
    1 punkt
×
×
  • Dodaj nową pozycję...