MIUI 21.11.30/12.1

Kacper Skrzypek
86 komentarzy
  • Aktualizacja do Androida 12 dla Mi 10, Mi 10 Pro, Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro, Redmi K30S Ultra/Mi 10T
  • Przed instalacją aktualizacji na Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro oraz Redmi K30S Ultra/Mi 10T prosimy o zapoznanie się z komunikatem poniżej
  • Pełna lista zmian: polska, angielska

Android 12

Ponieważ TWRP nie współpracuje z Androidem 12, aktualizacje dla telefonów z tą wersją systemu muszą być wgrywane w trybie Fastboot — szczegóły w naszym artykule.

Informacja dla użytkowników Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro oraz Redmi K30S Ultra/Mi 10T: Istnieje szansa (~50%), że po tej aktualizacji urządzenie się nie uruchomi. Jest to problem wersji chińskiej MIUI, nie Xiaomi.eu. Wykonaj kopię zapasową swoich danych przed aktualizacją. Wgrywacie aktualizację NA WŁASNE RYZYKO. Późniejsze aktualizacje prawdopodobnie nie będą aż tak ryzykowne, lecz w przypadku tej aktualizacji zalecamy ostrożność.

Przeczytaj także:

Informacja nie dotyczy użytkowników Mi 10/Pro.

Jak zainstalować MIUIPolska/xiaomi.eu po raz pierwszy?

Pełna instrukcja znajduje się na naszym forum.

Jak wykonać reset do ustawień fabrycznych (wipe)?

W przypadku niepowodzenia w aktualizacji warto wykonać reset do ustawień fabrycznych (wipe) z recovery, aby telefon mógł się uruchomić. W tym celu należy powrócić do TWRP (klawisze Głośność+ i Power) i w sekcji Wipe przesunąć suwak factory reset (tylko i WYŁĄCZNIE to). Czyszczenie innych partycji systemowych w (Advanced wipe) jest niepolecane i niepotrzebne.

ROOT

ROOT dla MIUI z Magisk 23 do instalacji z TWRP (plik apk jest jednocześnie instalatorem — w celu instalacji w TWRP należy zmienić rozszerzenie z apk na zip. Najnowsze wersje TWRP wspierają instalację Magiska bez zmiany nazwy). Po instalacji, jeśli występują lagi, wykonać dodatkowy restart telefonu. Na Androidzie 12 może być konieczna instalacja Magiska w wersji Canary.

Blokada reklam w MIUIPolska

Aby zablokować reklamy (lub ich większość) w aplikacjach Google Play i podczas przeglądania internetu, można skorzystać z kilku metod:

Polecane aplikacje MIUI

Jak zgłosić błąd systemu?

Prosimy o zgłaszanie błędów systemowych w oprogramowaniu xiaomi.eu/miuipolska według tego poradnika.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy małą, kilkuosobową grupą, która tworzy tę modyfikację MIUI jako hobby, w wolnym czasie. Nie mamy żadnego powiązania z pracownikami Xiaomi, zatem nie jesteśmy w stanie w żaden sposób wpłynąć na pracę oprogramowania MIUI Global i na poprawę problemów w tymże oprogramowaniu występujących. W związku z tym prosimy o niezgłaszanie nam bugów związanych z Globalem, gdyż w 90% przypadków nie będziemy w stanie Wam pomóc.

Jeśli chcecie pomóc nam w ciągłym rozwoju i utrzymaniu MIUIPolska, możecie nas wesprzeć, klikając w przycisk poniżej.


Motyw: ACE (do wyszukania w Motywach, pierwszy w wynikach wyszukiwania). Czcionka Nokia Sans.

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

86 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Naj. głosów
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner