Soniczna szczoteczka do zębów MIJIA T301 Sonic

Adam Błażejewski
0 komentarz(y)

Od momentu powstania submarki MIJIA kilka lat temu Xiaomi sprzedało ponad 20 milionów sztuk elektrycznych szczoteczek do zębów. Firma zaprezentowała ich kolejną generację pod nazwą MIJIA T301 Sonic, której atutem ma być żywotność baterii – według zapewnień producenta wynosi ona do 50 dni.

Jest ona w stanie osiągnąć 31 000 wibracji na minutę. Siła tych wibracji zmniejszana jest wprost proporcjonalnie do siły nacisku główki szczoteczki na ząb. Rozwiązuje to powszechny problem osłabienia tego elementu, a przy tym pozwala na łatwe usuwanie przebarwień z zębów.

Główka szczoteczki T301 wykorzystuje technologię włosia bez miedzi, która nie powoduje powstawania plam rdzy na metalu i hamuje rozwój bakterii. Zewnętrzna strona włosia jest ścięta ukośnie pod kątem 10°, dopasowując się do kształtu zęba, co pozwala na ochronę dziąseł.

Względem poprzedniego modelu zwiększono ochronę bezprzewodowej podstawki (m.in. dzięki podwójnie uszczelnionej konstrukcji oraz wodoodporności IPX8), która ma całkowicie wyeliminować ryzyko przedostania się wody. Głowica ta może ładować się bezprzewodowo po umieszczeniu na podstawie ładującej, niezależnie od kąta nachylenia. Naładowanie jej do pełna zajmuje 4 godziny. Wystarczą tylko dwie minuty ładowania, aby użyć jej na jeden pełen cykl szczotkowania.

Cena szczoteczki w Chinach to 149 juanów (ok. 95 złotych).

Źródło: GizmoChina

Przeczytaj najpopularniejsze:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie

Copyright @2022 – Wszelkie prawa zastrzeżone. Hosting: Hetzner