Jump to content

Czy kupie wkońcu telefon?RN3 32/3

Xaomi96

Recommended Posts

Witam, od jakiś 2 tygodni próbuje kupić telefon ale jak to biednemu zawsze wiatr w oczy, przeszukałem wszystkich sprzedawców na allegro żaden  nie ma xaomi rn3 32gb, jak jeden mówi ze we wtorek bedzie dostawa telefonów to każdy jeden zacznie tak mówić nie wiem oni mają chyba jakiś swoj wspolny magazyn. Zamówiłem na xaomi.com.pl czy coś takiego w zeszlym tygodniu  kase przelałem itp, a co się okazuje, że jednak uwaga nie ma tego telefonu na stanie i szare będą mieć dopiero hmm w przyszłym tygodniu.Jestem już naprawdę tym zmęczony a potrzebuje telefonu jak najszybciej(stary telefon mi się zalał a pożyczony muszę oddać).Reasumując moje smutne żale czy znacie stronke na której Kupię i dostanę telefon redmi note 3 32/3 ten ciemno szary ? Z góry dzięki i pozdrawiam

5 minut temu, Xaomi96 napisał:

Dostali 2 woreczki ryżu premii i zabalowali xD 

Ale wracając do tematu radzicie czekać ten tydzień czy jednak szukać gdzieś po lewych stronach 

Lewe strony = lewy sprzęt... Gdy się człowiek śpieszy, to... sam wiesz co :D. Na spokojnie.

35 minut temu, Xaomi96 napisał:

Tzn ze mam czekaj tak :<? Lipa no ale jak mus to mus a jakas stronka będzie miała szybciej niż inne czy wszystko to to jest jeden pies? 

XFS powinien mieć dostawę w piatek, ale pewnie zamówień jest tyle, że wszystko się rozejdzie zanim uda im się uzupełnić magazyn, więc zostaje Ci A4U...

8 minut temu, Xaomi96 napisał:

tylko z tego co widze to jest tam wszystko w ojro i czas od 1-2 tygodnia no to tak troche na pszypale

no tak, w końcu sklep w Czechach :o. Płatność jest PP lub przy odbiorze, w PLNach i tak. 1-2tygodnie? Przy aktualnym "hype" na Redmi Note 3 liczyłbym w okolicach miesiąca i to wszędzie będzie podobnie przez te święta w Chinach co były.

No bez jaj przecież nie bede zmieniał preferencji, tylko dlatego bo chinczyki poszły w melanż, A tak realnie jaki bedzie okres oczekiwania na te szare ? Bo z tego co dzwoniłem po ludziach to jeden powiedział, czwartek moze, drugi ze we wtorek, a 3 nie wiem przyszły tydzien dej Pan spokoj jak nie kupujsz

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...