Skocz do zawartości

Mi4 brak dźwięku na dolnym głośniku


ddr

Rekomendowane odpowiedzi

Trafił dzisiaj do mnie Mi4 LTE z hardbrickiem i wyraźnymi znakami grzebania. Postawiłem go na nogi, przeleciałem MiFlashem, zabrałem się do testowania i wyszło, że nie ma dźwięku na dolnym głośniku. Na miuipolska to samo. Wytaszczyłem swoją aparaturę, podpiąłem się pod pady do głośnika, wszystko gra i buczy. Podłączyłem głośnik pod laptopa, wszystko gra i buczy. Głośnik na 100% łączy się z padami. Sprawdziłem kompletność płyty głównej, wszystkie elementy na miejscu, złącza są w porządku. Moja diagnoza - poszedł wzmacniacz dźwięku na płycie, jednak stwierdziłem, że zamówię tą całą taśmę, kosztuje jedyne 5$. Zawsze można odsprzedać jak nie rozwiąże to problemu.

Mało siedzę przy xiaomi, dlatego kieruję tu pytanie, może ktoś przypadkiem się z tym spotkał i zna rozwiązanie? W najgorszym razie będzie trzeba szukać jakiegoś trupka na przeszczep.

 

Z ciekawostek które zauważyłem to dziwnie działające wipe z poziomu recovery. Trzy pierwsze opcje wykonują się pomyślnie w 2 sekundy, czwarta opcja (wipe all), po 2 sekundach wywala errora.

Edytowane przez ddr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...