Jump to content

Kupno Xiaomi Redmi Note 3 Pro z Allegro

Slajter

Recommended Posts

Hej, jestem zainteresowany kupnem najnowszego smartfona od Xiaomi - Redmi Note 3 Pro - tylko nie wiem gdzie najlepiej go kupić :/ znalazłem go na Allegro 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-pro-3gb-32-gb-silver-fv-23-i5984525463.html

Ale nie wiem czy przypadkiem gdzie indziej nie będzie lepiej i czy ten z allegro to przypadkiem nie fake :/

Dosc sporo jak za ten telefon 1200zl to jest jakies 300-310$ obecnie. 

Poszukaj na forum topicow o polecanych sklepach z chin i sprzedawcach.

To co masz tutaj na allegro, to oprocz telefonu nie wiadomo nic. Co z ewentualna gwarancja, czy wysylka z polski czy jednak nie (nie ma nigdie informacji) itd... A sprzedawca nieznany w sumie. 

Szczerze, za 30-35dolarow mniej, masz ten sam telefon z ibuygou (a przy zmianie waluty na funty brytyjskie wyjdzie jeszcze taniej). Sklep znany i zaufany, daja 2letnia gwarancje, dostawa dhl wiec w ciagu tygodnia i z ubezpieczeniem od vat. 

Poczytaj tematy na forum, poszperaj troche, ta oferta z allegro jest bardzo bardzo srednia (zebym nie napisal ze slaba). 

Dnia 14.02.2016o12:07, PurpleHaze napisał:

Dosc sporo jak za ten telefon 1200zl to jest jakies 300-310$ obecnie. 

Poszukaj na forum topicow o polecanych sklepach z chin i sprzedawcach.

To co masz tutaj na allegro, to oprocz telefonu nie wiadomo nic. Co z ewentualna gwarancja, czy wysylka z polski czy jednak nie (nie ma nigdie informacji) itd... A sprzedawca nieznany w sumie. 

Szczerze, za 30-35dolarow mniej, masz ten sam telefon z ibuygou (a przy zmianie waluty na funty brytyjskie wyjdzie jeszcze taniej). Sklep znany i zaufany, daja 2letnia gwarancje, dostawa dhl wiec w ciagu tygodnia i z ubezpieczeniem od vat. 

Poczytaj tematy na forum, poszperaj troche, ta oferta z allegro jest bardzo bardzo srednia (zebym nie napisal ze slaba). 

Up

2 godziny temu, Slajter napisał:

Up

Erm... ale czemu mnie wolasz?

Nie znam tego sklepu i chyba nikt tutaj na forum nic tam nie kupowal. Bo dostalbys jakies info. Telefon taniej niz na aliexpress od goldwaya ktory ma dosc niski narzut i znany jest z jednych z najnizszych cen (bez kuponow promocji cash back itd...), wiec mi w tym momencie zapala sie lampka ostrzegawcza.

Chcesz oszczedzic ta 100 kosztem nerwow i braku pewnosci to kupuj. 

Jesli chodzi o allegro to nigdy juz nie kupie tam nic.. banda zlodzieji i oszustow..

Kolego bardzo dziwne bo strona ma prawie 600 wyswietlen i widzialem juz ta oferte zanim jakikolwiek chinski sklep mial je w ofercie ( na poczatku byl za 1399zl) wiec na 100% to oszust. 

Ja kupilem rn3 wersje mediatek w styczniu na allegro i do tej pory nie doszla do mnie przesylka.. sprawa na policji czekam na numer wszczecie dochodzenia i wysylam allegro o zwrot kasy.. 

Ogolnie bardzo nieprzyjemna sprawa bo allegro ma w d*pie wyciaganie konsekwencji z takich sytuacji.. gosc oszukal ludzi wczesniej(usuniete neg koentarze przez allegro) a Ci mu pozwolili nadal sprzedawac na allegro i ja zostalem wtedy oszukany wiec wnioskuje ze sami sa oszustami..

Naprawde bezpieczniej jest kupic w chinskim sklepie bo predzej kase odzyskasz a napewno szybciej.. 

Allegro jedyne co potrafi napisac to "bardzo nam przykro" niech mnie w **** pocaluja oszusci..

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...