Gya

Problem z dostaniem się do recovery

Recommended Posts

Wyszedłem z recovery podczas czyszczenia telefonu. Teraz jak go chcę włączyć przez naciśnięcie vol down i power to nie potrafi wejść w recovery z powrotem. Da się temu jakoś zaradzić - próbuje wejść chyba normalnie, bo wyłącza się ekran na chwilę i potem logo "mi" i nic, bo nie mam systemu teraz

Edited by Gya

Niestety nie wiem co tak naprawdę usunąłeś ale jeśli nie możesz wejść w recovery to znaczy że go jakimś cudem usunąłeś musisz go sflashować z komputera i następnie zainstalować system od nowa na forum jest opisane jak sobie z tym poradzić - pozdrawiam 😀

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Porada na przyszłość jak nie mamy pewności co i gdzie usuwamy to nie bierzemy się za to 😱

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Czyli z tego wątku wziąłem. Zabrałem się za ten dział gdzie tylko jest odceglanie, czy któryś inny powinienem wybrać? Pojawia mi się taki błąd

błąd.png

EDIT: Poradziłem sobie, teraz pobiera.

Edited by Gya

Okej, odcegliłem już telefon, teraz chciałbym wrócić do aktualizacji UltimateMIUI (http://en.miui.com/thread-13092-1-1.html - szukam na tej stronie), ale widzę, że się nie da z tego systemu zrobić co teraz mam. W recovery mam ten dziwny chiński interfejs (MI-Recovery 2.0.1.) a powinienem mieć ten TWRP v2.5.0.0., ale nie wiem jak go zainstalować, próbowałem przez aktualizację (apka Update) ale niby instalowało coś a potem wszystko po staremu

Jak chcesz Ultimate MIUI (który swoją drogą jest stary i zabugowany), to musisz użyć obrazu V5 (jest w poradniku).

Co do TWRP to po wgraniu musisz zrestartować od razu do Recovery, inaczej zostanie nadpisane przez system. 

• Like 1

Ok, zainstalowałem tego miuipolska (tą najnowszą v7). Już mały problem mi został - nie mogę pisać - nie wyświetla mi się klawiatura, a nie umiem w opcjach rozwiązania problemu znaleźć. Pozdrawiam

Edited by Gya

No to koniecznie zrób... Przy przechodzeniu z chińskiego na MIUIPolska trzeba robić full wipe, inaczej właśnie są takie problemy...

Guest
This topic is now closed to further replies.