Jump to content

Najszybciej i najpewniej Redmi Note 2

Paciula

Recommended Posts

Jak wygląda gwarancja w każdym z tych sklepów?
Bo chciałem kupić najpierw na XFS ale podobno już nie współpracują z wrocławiem.
I który sklep będzie jednak najpewniejszy bo z tego co czytałem chyba A4Y ale czy rzeczywiście tak kolorowo jest z tym sklepem, bo dają i pisemną gwarancję, niby dobry kontakt, wysyłka w 24h podobno.

Edited by Paciula

Technos ma własny serwis z tego co wiem, XFS ma serwis w Czechach, A4Y wysyła do Chin z tego co pamiętam. We wszystkich sklepach jest bodajże 1rok. Technos oraz XFS w razie niemożliwości naprawy sprzętu wysyłają go do Chin, XFS wysyła nową sztukę do klienta, nie wiem czy technos też od razu nową sztukę wysyła do klienta.

Czyli jednak najlepszy wyborem jest XFS, nie dość że najtaniej wychodzi o najpewniej.
Jakbym chcia kupic z chin polecacie jakis sklep na aliexpress i czy jest roznica miedzy fdd i td? Czy to i to obsluguje LTE 4G w polsce?

Edited by Paciula

Szybko pewnie i tanio. Cos takiego nie istnieje, musisz wybrac dwie z tych cech. Co do roznic pomiedzy tdd a fdd bylo juz walkowane chyba milion razy, nie ma roznic

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Edit: z Chin polecam goldway na ali i spemall. Tyle ze tam teraz swieta są wiec w tym tygodniu nikt Ci nie wysle

Panowie czy redmi note 2 za 120$ z ali to dobra cena? Czy moze poczekac jeszcze chwile bo i tak nie wysla przed 15 i trafi sie jeszcze lepsza cena z jakims kuponem czy nie bardzo? I liczyc na szczescie ze nie bedzie vatu

z xiaomi for sale jak mają na magazynie to w miarę szybko. No parę dni. Jednak od accessories for you to dosłownie w jeden dzień. Tylko cena wyższa. Gwarancja rok. Jednak u polskiego sprzedawcy jest jeszcze niezgodność towaru z umową, która jest do dwóch lat.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...