Skocz do zawartości

Problem z pobraniem aplikacji Konto Microsoft oraz OneDrive


Antyhaker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od wczoraj jestem "nawróconym" użytkownikiem mobilnego Windowsa, a z racji korzystania z aplikacji Microsoftu postanowiłem i tutaj je wgrać - wiadome. Wszystko było dobrze, aż nie pokusiłem się o wgranie testowej wersji 6.2.4 (wcześniej 5.10.12, czy tam 5.12.10). Wraz z nią usunęło mi OneDrive oraz Konto Microsoft, a próba ich ponownego pobrania zwraca kod -505. Ktoś ma jakieś pomysły, czy pozostaje mi czekać do kolejnej odsłony MIUI? A i bez paniki, mogę poczekać, gdyż i tak mam teraz wolne, więc raczej z nich korzystać nie będę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Problem w tym, że mam tak tylko z tymi aplikacjami - resztę pobiera bez problemu. Czy usunięcie konta Google na pewno rozwiąże sprawę? Czy niesie to za sobą jakieś większe konsekwencje, czy bez niczego odepnę i dodam ponownie (bez wipe etc).

Edit. Zrobiłem to, wyczyściłem pamięć podręczną i nic. Chyba sobie poczekam do kolejnej aktualizacji.

EDIT2. Zauważyłem dodatkowo, że wcięło mi preinstalowaną aplikację do oglądania Wideo :P W ogóle ciekawi mnie, dlaczego ten problem dotknął tylko aplikacje od Microsoftu i dlaczego tylko te wymienione.

Edytowane przez Antyhaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...