Skocz do zawartości

Spolszczenie aplikacji do obsługi transmittera FM - ROIDMI


baku1991

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, teraz to dołożyłeś do pieca. Figę z makiem z tego mam. Satysfakcję, że mnie i innym się wygodniej korzysta z urządzenia. Myślisz, że robię to za pieniądze? Nawet mi się nie chce tego komentować bo złamanego grosza za to nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, homman napisał:

Nie po prostu napaliłem się urządzenie bo tak polecacie a podałem co najmniej 3 powodu dlaczego zakup jest bez sensu.

Rozumie że coś z tego masz i bronisz urządzenia ale to nie zmienia kwestii że urządzenie ma WIELE wad.

Skoro ma dla Ciebie "wiele wad" to nie kupuj . nie komentuj w tym wątku bo jak byś nie zauważył odbiegasz od tematu.

Idź wylewaj swoje żale gdzie indziej

ja używam codziennie swojego roidmi i jestem bardzo zadowolony.

Tak samo jestem zadowolony ze spolszczenia aplikacji, za które Ci Baku1991 bardzo dziękuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj przyjdzie do mnie moje roidmi, widzę, że w sklepie play jest apka od producenta "Roidmi driver" czy to jest ta sama apka, co przetłumaczona przez @baku1991 mifm?

Język angielski mi nie przeszkadza, więc zastanawiam się co zainstalować do obsługi tego urządzenia? Mifm z tego tematu czy angielską wersję roidmi driver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Już dosyć dawno nie wspieram tłumaczenia tej apki i raczej narazie nie będę. Sam mam najstarsze Roidmi, gdzie aplikacja jest mocno ograniczenia, a czasu mam dość mało aktualnie. Dodatkowo oficjalnie jest angielska wersja która chyba jest wystarczająca.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dosyć dawno nie wspieram tłumaczenia tej apki i raczej narazie nie będę. Sam mam najstarsze Roidmi, gdzie aplikacja jest mocno ograniczenia, a czasu mam dość mało aktualnie. Dodatkowo oficjalnie jest angielska wersja która chyba jest wystarczająca.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka



Ok, dzięki za odpowiedź.
Mi nie jest potrzebne, pytałem z ciekawości :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 Pro pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...