Skocz do zawartości

Redmi Note3 , XiaomiEU 6.1.29 dla zamkniętego Bootloadera


novakt

Rekomendowane odpowiedzi

http://en.miui.com/thread-219486-1-1.html

W linku powyżej kolejny ROM (link +opis krok po kroku) nieoficjalny od XIAOMI.EU z dobrze tłumaczonym językiem Polskim (zdaje się od ACID'a),
a wszystko zmieszane do kupy przez kolegę JamFlux z Xiaomi.EU

Oczywiście dopóki nie odblokujecie Bootloadera- potem można już flashować Miui Polska




56b3a780ef42e_Screenshot_2016-02-04-19-156b3a7788e6e1_Screenshot_2016-02-04-19-356b3a2ee6cf63_Screenshot_2016-02-04-19-1

Edytowane przez novakt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakas "sklejanka" ten ROM ;-) , kilka cytatów autora,  ROM based on Official XIAOMI.EU 6.1.29My work is based too on LoXar ported ROMI am a beginner in this Android WorldSome translations in spanish language needs correctionsother languages no checked. If anyone knows how decompile and recompile system apks for make a good translation without errors will be very useful please.

Ja bym tego nie wgrał ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 baza na 6.1.29 a reszta robiona by mozna bylo wgrac jak rom sphinx przez SP Flashtool.
Zainstalowalem i dziala. Wysylam dzis telefon do Polski do ojca. wiec wiecej wam nie powiem. Juz jest zapakowany i oklejony znaczkami.
To nie jest jakis tam syf przetlumaczony w polowie. Cale tlumaczenie jest.
Podejrzewam ze nie rozni sie duzo od normalnego ROMu Xiaomi.eu.
Ja podalem tylko link gdzie znalazlem.
Czytalem wszystkie komentarze pod nim na forum EU - zadnego narzekania do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2016o13:07, novakt napisał:

Podejrzewam ze nie rozni sie duzo od normalnego ROMu Xiaomi.eu.

Chciałem zapytać co znaczy normalny ROM od Xiaomi.eu? Który jest ten normalny? I jaki najnowszy ROM można wgrać do RN3 z bootloader'em zablokowanym gdyż nie będę się bawił w odblokowywanie... ;-)

Dzięki za wyrozumiałość ale jestem początkujący... ;-) Dopiero poznaję tajniki co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Xiaomi.eu stable 7.1.6 jak dla mnie jest w tej chwili najlepszym romem dostępnym dla uzytkowmikow z zablokowanym bootloaderem. W porównaniu do wersji 6.1.21. dev zauwazylem w moim redmi note 3 dużo lepiej dzialajacy bluetooth (nie zrywa polaczen z opaska mi band jak na 6.1.21. dev - nawet 5 x dziennie z telefonem noszonym w kieszeni). Obecnie mogę zostawić telefon w jednym pokoju i pojsc do drugiego pomieszczenia i nadal zlicza kroki i trzyma sygnal. Wifi działa bez zarzutu. System bardzo plynny. Duza poprawa w wydajności baterii. Zauwazalna roznica około 30% w porównaniu do wersji dev. Polecam ten rom.:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać co znaczy normalny ROM od Xiaomi.eu? Który jest ten normalny? I jaki najnowszy ROM można wgrać do RN3 z bootloader'em zablokowanym gdyż nie będę się bawił w odblokowywanie... ;-)

Dzięki za wyrozumiałość ale jestem początkujący... ;-) Dopiero poznaję tajniki co i jak...

Przeczytaj mojego poprzedniego posta. Tam dałem. Linka do strony opisującej jak o co żeby wgrać Rom bazowane na 6.1.29. Jest to modyfikacja owego ROMu. Oznacza to że wgrywasz na zakopanym bootloaderze. Czym się różni nie mogę powiedzieć. Wygląda tak samo jak dla mnie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zgodę mam na odblokowanie... dostałem po 14 dniach... nie wiem tylko ile jest ważna bo jestem poza domem i nie chcę się na razie za to brać ;-) Nie ważne... 7.1.6.0 Stable chodzi fajnie, bateria ok, reszta chyba też... :-P

Edytowane przez ChudyCFC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turn off Redmi Note 3 phone, connect cable to PC, hold VOL - button and connect. Wait for red bar and release VOL - button of device. Wait until the process is finished.

 

czyli co , muszę przytrzymać przyciski na czarwonym pasku odczekać chwilę i jak pojawi się zielony już puścić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij prawym myszy z shiftem na katalogu z MiflashUnlock -> otwórz okno polecenia tutaj  - to "czarne" to konsola :):)

I wpisz przy podpiętym telefonie w trybie fastboot (króliczek):

fastboot devices

Edytowane przez JDStar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w tej wersji EU też jest język polski? i czy jeśli dostanę zgodę na odblokowanie bootloadera to będę mógł wgrać miui polska na RN 3 Pro?
PS. Też jestem początkujący i te wszystkie informacje przyprawiają mnie o zawrót głowy, próbuje cokolwiek zrozumieć jeszcze zanim zamówię telefon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest z tą bateria. Telefon przyszedł mi wczoraj, wczoraj zainstalowane miui EU, telefon rano o 6:30 odłączony od ładowarki i teraz po tylko 13h baterii mam 46%. No sorry ale jak na 4000mAh to jakaś kpina. Czy Xiaomi zamierza to poprawić czy dalej się cyferkami będą szczycic a korzyści z tego żadnych.

9 minut temu, diadomciu napisał:

a w tej wersji EU też jest język polski? i czy jeśli dostanę zgodę na odblokowanie bootloadera to będę mógł wgrać miui polska na RN 3 Pro?
PS. Też jestem początkujący i te wszystkie informacje przyprawiają mnie o zawrót głowy, próbuje cokolwiek zrozumieć jeszcze zanim zamówię telefon :D

Jest pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to jest z tą bateria. Telefon przyszedł mi wczoraj, wczoraj zainstalowane miui EU, telefon rano o 6:30 odłączony od ładowarki i teraz po tylko 13h baterii mam 46%. No sorry ale jak na 4000mAh to jakaś kpina. Czy Xiaomi zamierza to poprawić czy dalej się cyferkami będą szczycic a korzyści z tego żadnych.

Jest pl

Podaj czas na ekranie bo jak chociaz 1/4 tych 13h swiecil to to jest dobry wynik. Poza tym trzeba kilka cykli ladowania na nowym telefonie odbyc zeby zaczela normalnie trzymac. Jak mialem rn2 to w ciagu dwoch tygodni od zakupu SoT poprawil mi sie o godzine,czyli ponad 20%

Wyslane z G7 przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tpawel napisał:

Podaj czas na ekranie bo jak chociaz 1/4 tych 13h swiecil to to jest dobry wynik. Poza tym trzeba kilka cykli ladowania na nowym telefonie odbyc zeby zaczela normalnie trzymac. Jak mialem rn2 to w ciagu dwoch tygodni od zakupu SoT poprawil mi sie o godzine,czyli ponad 20%

Wyslane z G7 przez Tapatalk

1h59min więc nie 1/4 ale 1/6, czyli 4000mAh i 4h SOT. To jest dobrze?

Nie zrozum mnie źle, nie jest tragicznie, jest średnio, no ale czy nie można powiedzieć że od reklamowanych 4000mAh oczekiwałem chociażby 1.5x więcej?

"Poza tym trzeba kilka cykli ladowania na nowym telefonie odbyc zeby zaczela normalnie trzymac."
To zobaczymy za 2 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miui 7.0.11 odłączam telefon o 8 rano, idę do szkoły na 7h wracam ok 15 i mam ku*wa 20% :/ 

Jestem okropnie zawiedziony. 

Jak ty to robisz że idziesz do szkoły na 7 a telefon odłączasz o 8?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...